Kodus alistati kindlalt Pärnu

Tartu Ülikool/Rock võttis kodusaalis vastu suvepealinna Pärnu esinduse ja kindlalt tartlaste kontrolli all kulgenud kohtumises võeti 78:50 võit. Kuus meest said kirja kahekohalise punktisumma ja enim skooris Augustas Peciukevicius, kelle arvele jäi 14 punkti.

Kohtumises, kus vaid Kent-Kaarel Vene ja Valmo Kriisa said kirja enam kui 23 mänguminutit, kulges kõik kodumeeskonna kontrolli all. Juba avaveerandajal sisse tehtud 11-punktiline edu kahekordistus teisel veerandajal ja nii läksid meeskonnad mõttepausile seisul 43:23.

Teisel poolajal mäng pisut küll võrdsustus, aga seda peamiselt tänu sellele, et TÜ/Rockil said rohkem väljakule nooremad mängijad. Kolmanda veerandajaga suurendasid tartlased eduseisu kolme punkti võrra ning viimasel veerandajal veel viie võrra. Kokkuvõtteks võeti kodus kindel ja pingevaba 78:50 võit.

Kuus TÜ/Rocki mängijat said kirja kahekohalise punktiskoori. Eelmisel hooajal Pärnu särki kandnud Augustas Peciukevicius oli täna resultatiivseim 14 punktiga. Võrdselt 12 punkti viskasid Joosep Toome ja Vilmantas Dilys. 11 punkti peale jäi Valmo Kriisa ning võrdselt 10 punkti said kokku Janar Talts ja Saimon Sutt.

Pärnakatel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Elgar Tamsalu 12 punkti ja viie lauapalliga.

Topeltvõidu kirja saanud TÜ/Rockil on nüüd tabelis 26 võitu ja kaks kaotust ning seda on sama palju kui BC Kalev/Cramol.

Juba homme sõidab TÜ/Rock Raplasse, kus kell 19.30 mängitakse TYCO Raplaga. Kolmapäeval mängitakse Tallinnas TTÜ meeskonnaga ning nädala lõpetab laupäeval kell 19.00 algav põhiturniiri esikohta otsustav kohtumine BC Kalev/Cramoga kodusaalis.

0 kommentaari

Lisa kommentaar