Kodumängudel saab osaleda kampaanias “Teeme turvakodule head!”

Kui te märkate Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna kodumängudel saalis ringi liikumas korjanduskarbiga Tartu meeskonna fänne, siis teadke, et nad ei kogu endale õlle- ja pasunaraha. Korjanduse eesmärgiks on hoopis kaasa aidata ühele heateole, mis muudaks rõõmsamaks mõnede meie väikeste kaaslinlaste elu.

Kampaania eesmärk on koguda turvakodu teise korruse remondiks vajalik raha ja leida inimesed, kes aitaksid seda remonti teostada. Kokku on 7 tuba, mille remondimaksumus ehitusmaterjalide näol jääb 4000 euro ringi – selle summa kogumiseks kutsume kõiki toetama kas rahalise panusega või ehitusmaterjalidega. Kampaania käigus saab turvakodu aidata pakkudes vabatahtlikku abi nii remondi teostamisel kui ka ruumide dekoreerimisel. Kindlasti ei lükka me tagasi ka erinevaid uusi ideid, kuidas turvakodule abiks olla.

Kampaania “Teeme turvakodule head” tulemusena peaks detsembrikuuks turvakodu teine korrus olema uue näo ja värskema interjööriga ja see kõik saab toimuma tänu toredate inimeste abile.

Niisiis, kellel võimalust ja soovi, olete väga teretulnud kaasa aitama ja anda oma panus näiteks Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna järgmisel kodumängul BC Kalev/Cramoga sel laupäeval kell 17.00!

Ka väike heategu võib olla kellegi jaoks suur ja eriti siis, kui me paljude väikeste jõud üheks suureks ühendame 🙂 Aitäh!

Rohkem infot leiab www.turvakodu.ee ja Facebooki lehelt “Teeme Turvakodule Head”

0 kommentaari

Lisa kommentaar