Kaugviskekontsert viis TÜ/Rocki finaali

Tartu Ülikool/Rock ei jätnud Hollandis peetava sõprusturniiri poolfinaalmängus vastastele Araabia Ühendemiraatidest mitte mingit võimalust – kokku 19 kaugviset tabanud tartlased võitsid mängu 106:56 ja teenisid sellega koha finaalis, kus vastaseks on Hollandi klubi Landstede Basketbal, keda sel turniiril on korra ka võidetud. Finaal algab täna kell 19.00.

Kohtumises eksootilise Araabia Ühendemiraatide koondisega tegi TÜ/Rock väga võimsa esituse – lauavõitlus võideti 57:38, kauviskeid tabati 19/38 ja anti 21 korvisöötu. See kokku tähendas seda, et finaalipääseja osas mingit kahtlust ei tekkinud ja tartlased kohtuvad turniiri viimases mängus Hollandi klubiga Landstede Basketbal, keda võideti turniiri avamängus lisaajal 93:88.

Seitse kaugviset tabanud Silver Leppik lõpetas mängu 22 punktiga. Kristo Saage ja Ivan Nelyubov kogusid võrdselt 14 punkti, Nelyubovile ka 11 lauapalli. Timo Eichfussi arvele jäi 11 ja Vallo Allingule ning Justin Ingramile võrdselt 10 punkti.

Jasmin Abdalla oli Araabia Ühendemiraatide parim 12 punktiga. Mohmaed Latif lisas 11 ja Rashid Alzaabi 10 punkti.

Turniiri finaalmäng algab täna õhtul kell 19.00 ja ja mängu näeb turniiri striimikanalalit http://www.ustream.tv/basketballdays  Samuti on varasemad mängud ja päevade kokkuvõtted üleval Youtube kanalil http://www.youtube.com/user/basketballdays?feature=watch ja statistika kodulehel http://basketballdays.nl

No Comments

Comments are closed.