Kasztelan Cupi teises mängus jäädi alla Wloclaweki Anwilile

Tartu Ülikool/Rock on meeskonna kokkumängu testimas Poolas sealsel Kasztelan Basketball Cupil. Turniiri teises mängus kohtuti võõrustajate Wloclaweki Anwiliga ning vastu tuli võtta 73:83 kaotus. Egidijus Dimša oli TÜ/Rock suurim skoorija 20 punktiga.

Eelmise hooaja Poola hõbedameeskond Anwil mängis kodupubliku ees sisuliselt komplekteeritud meeskonnaga. Ühtlase esitusega juhtisid nad poolajaks 50:39 ning kuigi teisel poolajal said tartlased oma kaitse paremini pidama ja hoidsid poolakaid vaid 33 punkti peal, siis mängu lõpuks tuli TÜ/Rockil ikkagi vastu võtta 73:83 kaotus.

TÜ/Rocki leedulasest ääremängija Egidijus Dimša oli meeskonna edukaim punktitooja 20 punktiga. Mängujuht Justin Ingram lisas 14 punkti ja kolm korvisöötu. Joosep Toome arvele jäi 11 punkti.

Ühtlaselt skoorinud Anwili mängijatest tõusis edukaimaks ameeriklane Ryan Wright 16 punktiga. Kolm meest – Ruben Boykin, Marcus Ginyard ja Łukasz Seweryn viskasid võrdselt 13 punkti ning Seid Hajrić kogus 12 silma.

TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe sõnul saadi kontrollmängust vajalik kätte. „Kontrollmängu kohta saime sellise, mida tahtsime. Esimesel poolajal alustasime eilsega võrreldes teistmoodi viisikuga ja proovisime teistmoodi. Kaitses jäime esimesel poolajal nendega hätta – arusaamatusi tekkis pisut palju, aga see on mõistetav,“ sõnas Kullamäe. „Teisel poolajal mängisime aga minu meelest väga hästi. Loomulikult tahaks võita, aga kontrollmängud ongi selle jaoks, et proovida erinevaid variante.“

TÜ/Rocki homse vastase Riia VEFi kohta lausus Kullamäe ainult kiidusõnu. „Nad tunduvad sel hooajal võimas meeskond olevat – head välismaalsed ja siin ka kaks võitu saanud. Homme tuleb raske mäng, aga igal juhul tahame neile kõva lahingu anda.“

Lahinguks Rocki ja VEFi vahel läheb Wloclawekis homme kell 17.00.

0 kommentaari

Lisa kommentaar