Karikavõistluste Final4 juba sel neljapäeval ja reedel Pärnus

Pärnu spordihallis saab selle nädala neljapäeval ja reedel selgeks, milline võistkond tõstab pea kohale selleaastase karika. Poolfinaalid algavad neljapäeval kell 18.00 ja esimeses mängus kohtuvad Tartu Ülikool ja TTÜ.

Neljapäeval, 29. detsembril kohtub Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kell 18.00 algavas poolfinaalmängus TTÜ Korvpalliklubiga ning kell 20.00 algavas teises poolfinaalis on omavahel vastamisi mullune karikafinalist BC Rakvere Tarvas ja Tallinna BC Kalev/Cramo.

Reedel, 30. detsembril kohtuvad kell 18.00 omavahel 3. koha mängus poolfinaalide kaotajad ning kell 20.00 peetakse maha karikavõistluste finaalmäng.

Tartu fännide esindus sõidab kindlasti vaatama karikavõistluste Final Fouri mõlema päeva mänge.
Väljumised TÜ Spordihoone eest:
*neljapäeval, 29.12 kell 14.00,
*reedel, 30.12 kell 14.00.

Tagasi jõuame mõlemal õhtul umbkaudu ajavahemikus 0.30–1.30.

NB! Väljumiskellaajad (eriti reedene) võivad olenevalt oludest ja tulijate arvust nihkuda hilisemaks, muudatustest anname jooksvalt teada.

Fännireisi hind Tartu-Pärnu-Tartu on nii neljapäeval kui ka reedel
*fänniklubi liikmetele 7 eurot,
*mitteliikmetele 8 eurot.

Reisiraha maksmine toimub bussis!

Piletiinfo:

Turniiri päevapilet (kummalgi päeval kaks mängu) maksab 5 eurot ning sooduspilet (õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele) 3 eurot. Korvpalliliidu hooajapileti omanikele on sissepääs tasuta.

Registreerumisinfo:

Palume kõigil, kes ühiselt karikavõistluse Final Fouri mängudele Pärnusse sõita soovivad, endast märku anda, kirjutades meiliaadressile info@rockfanclub.ee ning pannes kirja oma nime ja telefoninumbri. Niisamuti tuleks ära mainida, kas tulete mõlemal päeval või ainult neljapäeval või reedel. Kõigil, kes on siiani soovi avaldanud, on kohad bussis garanteeritud. Registreerumist ei tasu jätta viimasele hetkele, sest siis ei pruugi lisakohtade tekitamine enam võimalik olla – hetkel kohti jagub.

NB! Oodatud on kõik korvpallihuvilised. Mida rohkem on fännireisidest osavõtjaid, seda suurem tugi on meeskonnal!