Karika kaitsmisest ollakse sammu kaugusel

Tartu Ülikool/Rock mängis meeste karikavõistluste poolfinaalis TTÜ KKga. Juba avaveerandajal ohjad haaranud tartlased võitsid lõpuks kindlalt 84:61 ning mängivad pühapäevases finaalis karika kaitsmise nimel. Augustas Peciukevicius tõi võitjate parimana 20 punkti ja neli lauapalli.

Rakvere spordihallis peetud kohtumise avaminutid kulgesid vastastikku korve vahetades. Veerandaja teisel poolel tegi aga TÜ/Rock 10:2 spurdi ja venitas vahe kümnele punktile, veerandaeg lõppes seisul 26:16.

Teise veerandaja keskel sai hoo üles vahetusest sekkunud Janar Talts ja tema kaheksa järjestikkust punkti, neist kaks kaugvisetest, viisid tartlased ette juba 40:20. Sama suur oli eduseis ka poolaja lõpus – 51:31 TÜ/Rockile.

Teisel poolajal turvalises eduseisus ei hakanud TÜ/Rock kogu jõudu enam mängu panema ja mänguminuteid hakkasid saama ka nooremad mehed. Kolmanda veerandaja lõpuks juhtis TÜ/Rock 68:47. Suuremat pinget ei tekkinud ka viimasel neljandikul ning TÜ/Rock kindlustas karikavõistluste finaalikoha skooriga 84:61.

Augustas Peciukevicius tõi 25 mänguminutiga 20 punkti, neli lauapalli ja andis kolm korvisöötu. Janar Talts lisas 15 ja Karolis Petrukonis 14 punkti ja seitse lauapalli.

TTÜ edukaimana tõi Jaan Puidet 17 punkti ja viis lauapalli. Joonas Järveläineni arveie jäi 15 punkti ja seitse lauapalli ning Mooses Kaja viskas 10 punkti ja noppis kaheksa lauapalli.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul näitas meeskond head minekut kohe algusest. 

Hea suhtumisega mäng meie poolt. Pärast teisipäevast euromängu oli meestel väike pingelangus, aga täna võeti kohe algusest ennast kokku ja tehti hea mäng. Lõpuks said väljakule kõik mängijad ja arvestades homset oli see igati hea võimalus minuteid jagada.Gert Kullamäe, TÜ/Rock peatreener

TÜ/Rocki homne finaalivastane tuleb mängust Rakvere Tarvas-BC Kalev/Cramo. Finaalis pannakse pall mängu pühapäeva õhtul kell 20.00. Mängust teeb ülekande nii Delfi Sport kui TV6.

No Comments

Lisa kommentaar