Kalev/Cramolt tuli vastu võtta suur kaotus

Tartu Ülikool Maks & Moorits pidas detsembrikuu esimese Paf Eesti-Läti liiga mängu Tallinnas liiga liidri BC Kalev/Cramo vastu. Tartlastel tuli vastu võtta suureskooriline 46:110 kaotus. Hendrik Eelmäe tõi meeskonna parimana 15 punkti ja viis lauapalli.

Tallinnas Kalevi spordihallis peetud kohtumist jälgis tribüünilt sadakond inimest. Erilist mänguilu kohtumine ei pakkunud. Kuigi kodumeeskond Kalev/Cramo oli kohtumisele tulnud kaheksa mehega, siis Tartu meeskonna kaardid oli selgelt segamini löönud senise liidri Will Raymani Saksamaale siirdumine ja sellest tingitud mängupildi muutus. Oma õiget mängu tartlased käima ei saanudki. Poolajaks oli seis 53:22 ja mängu lõpuks näitas tabloo 110:46 Kalev/Cramo võitu.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa parim oli Hendrik Eelmäe 15 punkti ja viie lauapalliga. Rootslasest mängujuht Charles Barton lisas 12 punkti.

Pidurdamatus hoos oli Kalev/Cramo keskmängija Rauno Nurger, kes lõpetas mängu 32 punkti, seitsme lauapalli ja nelja korvisööduga. Janis Kaufmanis lisas 20 punkti ja andis viis korvisöötu. Kolmikduublile oli lähedal Martin Dorbek, kelle arvele jäi 17 punkti, üheksa korvisöötu ja kaheksa lauapalli.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa jaoks oli see nelja võidu kõrvale viies kaotus ja liig tabelis annab see Eesti võistkondade arvestuses viienda tabelirea. Kalev/Cramol on kaheksa võidu kõrval kirjas üks kaotus.

Tartlased peavad oma järgmise mängu pühapäeval, 6. detsembril võõrsil AVIS UTILITAS Raplaga, kellel on tabelis kuus võitu ja viis kaotust. Pall pannakse Raplas mängu kell 16.00.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud