Kalev/Cramolt tuli vastu võtta kindel kaotus

Tartu Ülikool Maks & Moorits pidas oma neljanda Eesti-Läti liiga mängu Tallinnas kui Nord Cramo spordihoones mindi vastamisi BC Kalev/Cramoga. Väga ühepoolseks kujunenud kohtumise võitis Kalev/Cramo 86:36. Tartu parimatena kogusid 10 punkti Edmunds Elksnis ja Hendrik Eelmäe.

Kohe algusest peale Kalev/Cramo kontrolli all kulgenud kohtumises ei suutnud tartlased ühtegi pööret mängu tuua. Kalevlased olid pärast nädala alguses saadud Meistrite Liiga kodumängu kaotust väga hästi keskendunud ja mängisid tugevat kaitset. Tartlastel ei õnnestunud oma rünnakurütmi kätte saada ning ka visketabavus jättis soovida. Avapoolaja võitis Kalev/Cramo 42:18.

Teine poolaeg oli esimese koopia ning ehk alles viimasel veerandil lasi Kalev/Cramo pisut kaitses survet järele. Kohtumine lõppes Kalev/Cramo kindla 86:36 võiduga.

Hendrik Eelmäe ja Edmunds Elksnis kogusid Tartu poolelt võrdselt 10 punkti.

Ühtlaselt tegutsenud Kalev/Cramo parimaks kerkis Kristjan Kitsing 14 punktiga ja seda vaid 16 mänguminutiga. Marcis Vitols lisas 13 ja neli kaugviset tabandu Egert Haller 12 punkti.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsal on nüüd nelja mänguga võitude arve Eesti-Läti liigas veel avamata. Kalev/Cramo on kolme võidu ja ühe kaotusega tabelis viiendal kohal.

Tartlaste järgmine mäng on reedel, 5. novembril Rakveres sealse Tarva vastu. Mängu avavile antakse kell 19.00.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud