Kagu-Eesti koolides jagati palle ja korvpallipisikut

Kolmapäeval, 22. jaanuril oli koolipäev Vastse-Kuustes, Räpinas ja Puigal tavapärasest mõnevõrra erinev. Nimelt leidis aset lõbus ja sportlik korvpallipäev, mille käigus Tartu Ülikool/Rocki korvpallurid kui ka Eesti Korvpalliliidu töötajad lastega korvpalli mängisid ja tarkusi õpetasid.

Kolmapäevasest ettevõtmisest sai osa kokku üle 200 lapse ning õpetajad ja korvpallitreenerid. Lisaks eelpool mainitud õppeasutustele, kus korvpallitunnid aset leidsid, tegid kaasa ka koolid Ahjalt, Krootuselt, Osulast, Kuldrest ja Parksepast.

Kui programmi esimeses osas keskenduti korvpalli mängimisele ja erinevatele harjutustele, siis lõpetuseks said lapsed kõrgliiga korvpalluritele ka küsimusi esitada. Nii said TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe, mängijad Vincent Simpson ja Timo Eichfuss vastuseid anda erinevatele arupärimistele. Lastel oli lõbus ja toimunu sai kokku võtta kõige paremini osalejate enda sõnadega. Paljud lapsed sõnasid: “Korvpall on lahe. Mina tahaksin küll korvpallitrenni minna”.

Kohapeal kaasa teinud ja projekti vedanud alaliidu töötajatel oli lisaks atraktiivsele programmile koolidele ka väike üllatus. Nii kingiti igale koolile, kes korvpallipäeval osales, kott 12 korvpalliga.

Eesti Korvpalliliit tänab kõiki, kes sportliku päeva elluviimisele ja õnnestumisele kaasa aitasid.

[fbphotos id=778469785513817]

No Comments

Lisa kommentaar