Janar Talts ja Gert Dorbek on rockimehed

Tartu Ülikool/Rocki meeskonna särgi tõmbavad järgmisel hooajal selga Eesti koondise algviisiku mehed Janar Talts ja Gert Dorbek.

Kaks hooaega Itaalias Cimberio VAs mänginud 207cm pikkune ääremängija Janar on Eesti koondises olnud sel suvel asendamatu korvialune jõud ja visanud neljas valikmängus keskmiselt 14 punkti ja võtnud 10 lauapalli.

Kompromissitu võitlejana tuntud 193cm pikkune tagamängija Gert Dorbek on viimased viis aastat mänginud BC Kalev/Cramos ning kandnud seal ka meeskonna kaptenipaela. Eelmisel hooajal kogus ta G4S KMLs keskmiselt 21,5 mänguminutiga 7,2 punkti ja 2,8 lauapalli. Balti liiga 17 mängus sai ta mänguaega 23,7 minutit ja selle ajaga viskas 8,8 punkti ja võttis 2,7 lauapalli. VTB Ühisliigas olid keskmised näitajad 22,6 minutit ja selle ajaga visatud 6,7 punkti ja 2,6 lauapalli.

Janar Talts sõlmis TÜ/Rockiga kaheaastase ning Gert Dorbek aastase lepingu.

Seni on TÜ/Rockil lepingud sõlmitud kümne mängijaga. Lisaks Taltsile ja Dorbekule mängivad algaval hooajal TÜ/Rockis ameeriklane Vincent Simpson, leedukas Augustas Peciukevicius ning eestlased Marek Doronin, Timo Eichfuss, Tanel Kurbas, Joosep Toome, Kristen Meister ja Kent-Kaarel Vene.

TÜ/Rocki komplekteerimine ei ole veel lõppenud ning korvialust täiendust otsitakse piiri tagant.

0 kommentaari

Lisa kommentaar