Ingram oli Valga vastu lähedal kolmikduublile

Tartu Ülikool/Rocki meeskond pidas oma üheksanda G4S KML kohtumise ja jätkab ka pärast mängu Valga Maks ja Mooritsaga puhaste paberitega. Võit piirilinna meeskonna üle tuli numbritega 97:71 ja enim skooris Justin Ingram visates 19 punkti, võttes kaheksa lauapalli ja andes kaheksa korvisöötu.

Arvestades seda, et TÜ/Rock võitis Valgat viimati võõrsil väga suurelt, siis Tartu Ülikooli spordihoonesse kogunenud mõnisada inimest ilmselt eriti tasavägist lahingut ei oodanud. Ometi aga osutasid turniiritabeli viiendal real paiknevad lihatöösturid korralikku vastupanu ja püsisid mängus kuni kolmanda veerandaja lõpuminutiteni. Seisul 58:56 viskas Justin Ingram kiirelt neli punkti ja Kristo Saage lõpetas veerandaja kahe kaugviskega ja sellega oli vahe taas kahekohaliseks viidud. Viimast neljandikku alustas kodumeeskond 11:2 spurdiga ja nii oli mängu saatus ka otsustatud. TÜ/Rock kirjutas üheksanda võidu tabelisse numbritega 97:71.

Justin Ingram oli lähedal kolmikduublile kogudes 19 punkti ja kaheksa lauapalli ning sama palju korvisööte. Neli kaugviset tabanud Kristo Saage arvele kanti 17 punkti, võrdselt 14 punkti said kirja Tanel Kurbas ja Marek Doronin ning Rain Veideman viskas 12 punkti.

Heiko Rannula oli Valga meeskonna parim 18 punkti ja nelja korvisööduga. Edgars Cunda kogus 15 punkti ja kaheksa lauapalli ning Veljo Varese kontosse kanti 13 punkti.

TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe sõnul lõpetati selle mänguga raske üldfüüsilise nädal. „See oli see meile raske nädal. Treeningutes pöörasime palju tähelepanu üldkehalisele ja see jättis mängupildis jälje – mehed olid väljakul kanged ja puised. Aga tegime seda tulevikku silmas pidades. Lisaks olid mõned mehed ka haiged – Kristo Saage, Silver Leppik,“ sõnas Kullamäe.

Mängupilti, kus meeskond viskas kaugviskeid rohkem kui kahepunktiviskeid kommenteeris Kullamäe, et sellega võeti vastu vastase pakutud mäng. „Valga mängis 40 minutit maa-ala ja vahepeal ehk läkski liiga palju kolmeste peale, aga need olid vabalt visatud ja vastane ilmselt mängiski selle peale, et me kaugelt viskaksime.“

TÜ/Rock juhib G4S KML turniiritabelit täiseduga ning kõik üheksa kohtumist on võiduga lõpetatud, et mängu lähevad arvesse kahekordselt, siis on ka koos 18 võitu. Meeskonna järgmine mäng on teisipäeval, 22. jaanuaril kui kell 19.00 võõrustatakse TTÜ KK meeskonda.

0 kommentaari

Lisa kommentaar