Hitoga tehti sotid selgeks juba avaveerandajaga

Teist päeva järjest G4S KML kohtumise pidanud Tartu Ülikool/Rock alistas Jõhvi spordihoones kindlalt turniiritabeli viimase KK Hito 114:62. TÜ/Rocki parimaks oli Joosep Toome kasikduublit tähistava 22 punkti ja 10 lauapalliga.

Jõhvi spordihoones paarisajapealise publiku silme ees pandi jõuvahekorrad paika juba esimese veerandajaga. Veerandaja keskel tehtud 10:0 spurdiga läks Rock eest ja kasvatas jõudsalt vahet. Esimese kümne mänguminuti lõpuks oli eduseis 27:10. Teisel veerandajal suutsid võõrustajad näidata oma parimat mängu ega lasknud vahet oluliselt suuremaks kasvada. Poolajale läksid meeskonnad seisul 55:34 Rocki juhtimisel.

Kolmas ja neljas veerandaeg aga kuulusid taas täielikult tabeliliider Rockile ja teisel poolajal lasti idavirulastel visata vaid 28 punkti samas kui tartlaste seas said võrdselt mänguaega kõik mängijad ja poolajaga visati juurde 59 punkti. Mängu lõppseisuks märgiti 114:62 võit TÜ/Rockile.

Joosep Toome kogus 18 mänguminutiga 22 punkti ja võttis 10 lauapalli. Neli kaugviset tabanud Silver Leppiku arvele jäi 20 punkti ja kolm vaheltlõiget ning korvisöötu. Kristo Saage kogus 18, Tanel Kurbas 14 ja Valmo Kriisa 10 punkti.

KK Hito parimaks olid võrdselt 12 punktiga Siim Laur ja Edvard Trumm. Sander Saare arvele jäi 10 punkti.

TÜ/Rockil on G4S KMLi turniiritabelis kirjas 16 võitu ehk võidetud on kõik kaheksa peetud kohtumist. Järgmisena astub Rock tulle Balti liigas, kus neljapäeval, 10. jaanuaril võõrustatakse Vilniuse Sakalaid. Kohtumine algab kell 19.00

Üks kommentaar

Lisa kommentaar