Gert Kullamäe jätkab TÜ/Rocki peatreenerina

Tartu Ülikool/Rock sõlmis aastase lepingu senise peatreeneri Gert Kullamäega.

„On hea meel, et Gert Kullamäe jätkab meie esindusmeeskonna peatreenerina. Eelmisel hooajal sai tehtud nii mõndagi, aga palju on veel teha nii klubi kui esindusmeeskonna arendamisel,“ sõnas Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi korvpallidivisjoni direktor Andres Ottender.

Peatreener Gert Kullamäe tänas eelkõige klubi usalduse eest. „Olen olnud Rocki mees seitse aastat ja mulle lähevad klubi tegemised korda. Tahan tänada klubi usalduse eest valida mind taas peatreeneriks ja olen ise ka valmis uuele ringile minema. Tänu Hiina reisile läks otsustamine pikemaks ja kindlasti oli see keeruline aeg nii klubile kui ka mulle. Mul on hea meel, et oleme nüüd olukorras, kus peatreener on paigas ja loodetavasti jäävad ka taustajõud samaks ning saame edasi minna võimalikult tugeva meeskonna komplekteerimisega.“

Hiljuti 42. sünnipäeva tähistanud Gert Kullamäe liitus Tartu Ülikool/Rocki meeskonnaga hooajal 2006/2007 ning alates 2009. aastast on meeskonna juures tegutsenud treenerina. TÜ/Rocki peatreeneri kohustused võttis ta üle hooaja 2011/2012 keskel.

No Comments

Lisa kommentaar