Fänniklubi Ungari reis

Rocki fännid on vaatamata sõidu alguses kummitanud tehnilistele probleemidele jõudnud edukalt Ungarisse ning on valmis oma lemmikmeeskonda tänaõhtusel mängul 100%liselt toetama.

17.11.2014

Kuigi esialgu läks sõit vaevaliselt, sest olles jõudnud vaevalt Rõnguni hakkas üks tagapiduritest häälekalt märku andma, et tema enam koostööd teha ei kavatse. Õnneks sai läbi heade sõprade leitud kohapealt kuldsete kätega remondimees, kes bussi uuesti töökorda seadis. Ühte kulunud piduriklotsidest siiski asendada ei õnnestunud ja edasi läks sõit kolme piduriga.

Otsustasime, et teepeal ööbimispeatust ei tee ning nii sõitsimegi ca 24h jutti oma ööbimiskohta milleks valisime Balatoni järveäärse turismilinnakese Hévíz. Eilne õhtupoolik ja öö kadusid suhteliselt kiiresti kuna uni oli peale pikka sõitu eriti armas ning ca 12-14 tundi und kulusid marjaks ära. Tänasest päevast enne lõuna veetsime termaaljärves sulistades, kus aastaringselt on vesi ca 30 soojakraadi juures, õhutemperatuur on siin hetkel ligi 10 kraadi ümber.

Õhtu veedame kohaliku ööelu uurides ning homme hommikul stardime juba Körmendisse, kus ilmselt on lisaks meile veel ca veidi rohkem kui kümmekond Rocki toetajat, kellega platsi ääres jõud ühendame ja loodame võidu koju tuua!

Tervitused koju jäänud kaasfännidele saadavad: Ave-Gail, Anu, Sven, Raivo, Helari ja Peeter.

 

0 kommentaari

Lisa kommentaar