Fännid saadetakse laupäeval Rumeenia poole teele

Tartu Ülikool/Rocki fänniklubi võtab ette pika bussisõidu Rumeeniasse, et toetada meeskonda mängus Gaz Metan Mediasega Eurochallenge alagrupist edasipääsu nimel. Laupäevasel Balti liiga kohtumise poolajal varustatakse Sportland abiga reisilisi Rocki fännikraamiga ja kogu seltskonnale saab head teed soovida.

Laupäeval kell 15.00 mängib Tartu Ülikool/Rock Balti liiga raames Panevežyse Lietkabelisega. B alagrupi esimese ja kolmanda meeskonna kohtumine pakub kindlasti rohkelt põnevust, aga ilmselt on paljudel mõtted juba ka järgmises nädalas kui TÜ/Rock sõidab Rumeeniasse, et teisipäeval mängida Eurochallenge alagrupist edasipääsu nimel alagrupi liidri Gaz Metan Mediasega.

Lisaks meeskonnale võtab pika reisi ette ka Rocki fänniklubi, kes ka laupäevase mängu poolajal Sportlandi abiga vastava varustuse saab ning pidulikult teele saadetakse. 40 TÜ/Rocki toetajat, kes laupäeva südaööl Rumeenia poole teele asuvad, peaks mängupaika Sibiusse kohale jõudma esmaspäeva õhtul ja seltskond peaks tagasi jõudma 7. detsembril.

Loodetavasti annab teisipäeva õhtul korralik fänniarmee meeskonnale võõral väljakul nii koduse tunde, et koju tagasi tullakse võiduga ning sellega oleks ka alagrupiturniirilt edasipääs suures osas kindel.

Reisile saab kaasa elada Facebooki vahendusel aadressil https://www.facebook.com/events/385945534817872

No Comments

Lisa kommentaar