Evarti seitse kaugviset aitasid esiliigas alistada Elion/Corle

Meeste esiliigas sai alagrupiturniiril alguse teine ring ja Tartu Ülikooli duubelmeeskond võõrustas Tallinnast kohale sõitnud Elion/Corled. Poolaja 44:49 kaotanud tartlased panid oma paremuse maksma kolmandal veerandajal ja võitsid kohtumise 78:72. Seitse kaugviset tabanud Kristjan Evart oli üleplatsimees 31 punktiga.

Vaid seitsme mehega Tartusse tulnud Elion/Corle osutas südikat vastupanu ja peamiselt endise meistriliiga mängija Anton Tõštšuki punktidele võitsid avapoolaja 44:49. Kolmandal veerandaja panid aga väljakuperemehed mängumootori kõvematel pööretel käima ja võitsid selle 21:3 ning enne viimast neljandikku oli seis 65:52. Pealinlased aga sellest ei murdunud ning püsisid kuni lõpuni mängus ja vähendasid viimase veerandajaga kaotusseisu kuuele punktile. Tartu Ülikool II võitis lõpuks kohtumise 78:72.

Kristjan Evart tabas kaugviskeid 7/17 ja lõpetas mängu meeskonna parimana 31 punkti peal, lisaks ka üheksa lauapalli. Kristen Meisteri arvele jäi 13 punkti ja seitse lauapalli.

Anton Tõštšuk oli kaotajate parim 26 punktiga. Ardi Oja arvele kanti kaksikduublit tähistavad 14 punkti ja 17 lauapalli. Sander Kuusk kogus 10 punkti.

Tartu Ülikool II on kogunud esiliiga B alagrupis neli võitu ja kaks kaotust ning on sellega Rapla KK II järel teisel kohal.

Meeskonna järgmine esiliiga mäng on pühapäeval, 20. novembril Räpinas kui kell 14.00 kohtutakse Räpina Ühisgümnaasiumis sealse Kotkaste võistkonnaga.

0 kommentaari

Lisa kommentaar