Duubelmeeskond pidi Räpina Kotkastele teist korda alla vanduma

Pühapäeval mängis Tartu Ülikooli duubelmeeskond meeste esiliigas teist korda sel hooajal Räpina Kotkastega, seekord Räpina Ühisgümnaasiumis. Teist korda sel hooajal tuli kotkastelt vastu võtta kaotus, seekord numbritega 61:64. Kristjan Evart oli meeskonna parim 19 punktiga.

Kui mängu esimene poolaeg kulges tasavägises heitluses, siis kolmandal veerandajal suutis Tarmo Petteri juhendatav Tartu Ülikooli duubelmeeskond visata vaid viis punkti ja nii oli enne otsustavat veerandaega jäädud 14 punktilisse kaotusseisu. Viimastel minutitel näidati aga head kaitsetööd ja suudeti mäng võrdsustada, ent lõpuvile kõlades pidi siiski 61:64 kaotusenumbreid tunnistama.

Kolm kaugviset tabanud Kristjan Evart oli üleplatsimees 19 punkti ja nelja lauapalliga. Kristen Meister lisas 14 punkti ja viis lauapalli.

Räpina Kotkaste resultatiivseim oli Priidik Purge 16 punktiga, Ants Järv tegi kaksikduubli viskates 14 punkti ja võttes 11 lauapalli. Marten Järviku arvele jäi 10 punkti ja kuus lauapalli.

Tartu Ülikooli duubelmeeskond on põhiturniiri B alagrupis kolmandal kohal nelja võidu ja kolme kaotusega. Räpina Kotkad on teisel kohal viie võidu ja kahe kaotusega ning alagruppi juhib Rapla KK II võistkond kuue võidu ja ühe kaotusega.

Duubelmeeskonna järgmine mäng on neljapäeval, 24. novembril kui Tartu Ülikooli spordihoones võõrustatakse Ambla Spordiklubi. Kohtumine algab kell 19.00 ning mängu statistika on reaalajas nähtav ka online.basket.ee lehel.

No Comments

Lisa kommentaar