Austrias eurovõitude arvet ei avatud

Tartu Ülikool/Rock pidas oma teise selle hooaja Eurochallenge kohtumise Austria pealinnas Viinis sealse Zepteri vastu. Terve mängu tagaajaja rollis olnud TÜ/Rock tegi viimasel neljandikul küll korraliku lõpuspurdi, ent siiski tuli vastu võtta 74:82 kaotus. Vincent Simpson tõi 16 punkti ja andis seitse korvisöötu.

800 pealtvaataja (nende hulgas ka paarikümneliikmeline Rocki fännide seltskond) silme all peetud kohtumist kontrollis Zepteri meeskond algusest peale. Pärast 24:20 austerlastele lõppenud veerandaega tegi TÜ/Rock teise veerandaja algusega 10:3 spurdi ning juhtis kohtumist 30:27, ent seejärel lasti vastastel teha 8:0 ning taas jäädi kaotusseisu. Poolajale läksid meeskonnad väljakuperemeeste 47:38 eduseisus.

Kolmandal veerandajal püsis TÜ/Rocki kaotusseis kümne punkti piiril, kuigi heas hoos olid nii Uros Lukovic kui Janar Talts. Zepteri eduseisu hoidis üleval montenegrolasest mängujuhi Nikola Pavlicevici ning serblasest tsentri Nenad Sulovici tegevus. Viimasele neljandikule läksid meeskonnad seisul 65:51 Zepterile.

Viimasel neljandikul suutis aga TÜ/Rock sügavast august välja ronida ning 58:72 kaotusseisust alustati seitse minutit enne lõppu marulist tagaajamist. Kolme minutiga tehti 13:0 spurt ning kaotusseis oli vaid 71:72. Seejärel langes aga viie veaga pingile Janar Talts ning Zepter sai ka oma krambist üle ning lõpuminutitel suudeti kontroll mängu üle tagasi saada. Peamiselt vabavisetest vormistasid Zepteri mängijad viimaste minutitega lõppskooriks 82:74.

10 mehega Austriasse sõitnud TÜ/Rocki parim oli 33 minutit mänginud Vincent Simpson 16 punkti ja seitsme korvisööduga. Uros Lukovic lisas 15 punkti. Janar Taltsi arvele jäi 14 punkti ja kaheksa lauapalli ning Gert Dorbekule 10 punkti ja kuus korvisöötu.

Üleplatsimees oli Zepteri mängujuht Nikola Pavlicevic 18 punktiga. Nenad Sulovic kogus 16 punkti ja kuus lauapalli. Predrag Miletic lisas 12, Marko Kolaric 11 ning Florian Trmal 10 punkti.

TÜ/Rockile oli see teiseks kaotuseks selle hooaja Eurochallenge sarjas ning et grupi teises mängus võitis Ventspils kodus Södertäljet, siis juhib gruppi kahe mängu järel Ventspils ja Zepteril ning Södertäljel on mõlemal üks võit ja üks kaotus. Järgmise euromängu peab TÜ/Rock kodus teisipäeval, 19. novembril algusega kell 19.00 ning siis on vastaseks rootslaste Södertälje Kings.

Enne seda kohtub aga TÜ/Rock reede õhtul Valgas sealse Maks&Mooritsaga ning laupäeval peetakse karikavõistluste veerandfinaal TYCO Raplaga Viljandi spordihoones kell 15.00.

No Comments

Lisa kommentaar