Augustas Peciukevicius käis operatsioonilaual, hooaeg ei pruugi läbi olla

Laupäeva õhtul Tartu Ülikool/Rocki ja Kalev/Cramo kohtumise lõpuminutitel õlga vigastanud mängujuht Augustas Peciukevicius käis täna operatsioonilaual ning meeskonna põhimängujuhi hooaeg ei pruugi veel lõppenud olla.

TÜ/Rocki füsioterapeudi Martin Vahimetsa sõnul näitas röntgenülesvõte rangluu murdu. „Tegemist oli rangluu mittetäieliku murruga, kus alumine korteks on kontaktis ja ülemine murdunud. Pärast konsulteerimist arstidega otsustati opereerida, et fikseerida murdunud luu otsad. Täna päeval tehtud operatsiooni käigus paigaldatigi tema rangluusse fiksaator. Täna võib veidi kergendatumalt hingata, sest Augustas võib korraliku taastusraviga veel sel hooajal palliplatsile tagasi jõuda“ sõnas Vahimets.

Kui eile õhtused pessimistlikumad prognoosid ennustasid Peciukeviciusele hooaja lõppu, siis pärast operatsiooni ei pruugi olukord nii tume olla. Operatsioonist taastumine võtab kindlasti oma aja, aga sugugi ei ole välistatud variant, et juhul, kui TÜ/Rock mängib meistrivõistluste finaalseeriat, näeme Augustast taas platsil.

TÜ/Rocki korvpallimeeskond tänab Tartu Ülikooli Kliinikumi traumatoloogiaosakonda kiire reageerimise ja eeskujulikku töö eest.

2 kommentaari

Lisa kommentaar