Alexela KMLis jätkatakse võidulainel

Tartu Ülikool/Rock pidas Jõhvis oma hooaja seitsmenda Alexela KML kohtumise ning alistas kindlalt KK HITO 107:68. Kuus meest kogusid kahekohalise punktisumma ning enim kogunes Augustas Peciukeviciusele – 16 punkti.

Jõhvi spordihoones peetud kohtumises tegid tartlased kümnepunktilise vahe sisse juba avaveerandajal, mis võideti 24:14. Teisel veerandajal mäng pisut võrdsustus, kuna TÜ/Rock hakkas aktiivselt vahetusi tegema ning kodumeeskond lõpetas oma rünnakuid resultatiivselt. Poolajaks juhtis TÜ/Rock 50:38.

Nagu sel hooajal juba mitmeski mängus on juhtunud, siis poolajapausil peetud aruteluga tegi TÜ/Rock vajalikud korrektiivid ja teisel poolajal mängiti kaitses aktiivsemalt ning kohtumise saatus otsustati lõplikult kolmandal veerandajal. Ka viimasel neljandikul, peamiselt noortega mängides suurendas TÜ/Rock suurendas veelgi ja võttis lõpuks kindla 107:68 võidu.

Ühtlaselt mänguaega saanud TÜ/Rockil kogusid kuus meest kahekohalise punktisumma. Augustas Peciukeviciuse arvele jäi 16 punkti. Kolm kaugviset tabanud Joosep Toome kogus 15 punkti ja seitse lauapalli. Gert Dorbek ja Uros Lukovic viskasid võrdselt 14 punkti ning Kristen Meister ja Vincent Simpson võrdselt 10 punkti. Käe said valgeks kõik väljakul käinud TÜ/Rocki 11 meest, vaid Janar Talts sai puhkepäeva.

Ameeriklane Jeff Harper oli HITO parim 18 punkti ja nelja lauapalliga. Siim Laur lisas 17 punkti.

TÜ/Rockil on Alexela KML tabelis kirjas täisedu seitse võitu ning sellega juhitakse liigatabelit.

TÜ/Rock sõidab esmaspäeval Leedu turneele, kus kohtutakse teisipäeval Prienai Tonybetiga ning päev hiljem Utena Juventusega. Mõlemast mängust teel ülekande Leedu spordiportaal www.sportotv.lv.

No Comments

Lisa kommentaar