Alexela KML I poolfinaalmäng: TÜ vs AVIS UTILITAS Rapla

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond alustab Alexela Korvpalli Meistriliiga poolfinaalmängudega, vastaseks AVIS UTILITAS Rapla. Esimene mäng toimub juba 2. mail Tartu Ülikooli Spordihoones. Taaskord oleme kolinud kergejõustikuhalli. Mäng hakkab 19.10 ning piletitega aitab Piletilevi.

Veerandfinaalseerias kaotas Rapla Tallinna Kalev/TLÜ-le kaks esimest mängu, ent seejärel  naasis võidurajale, võites seeria viienda mängu 90:66. Kaks viimast mängu läksid Raplale kindlalt, nii võibki kolmanda mängu kahepunktilist võitu pidada ses seerias pöördeliseks verstapostiks.

Lisaks põnevale kohtumisele, tutvustame BC Tartu Korvpallikooli, publikul on võimalus võita Sportlandi poolt jalgratas, kohvik Stopper loobib publikusse maitsvaid auhindu ning vaheaegadel esinevad BC Tartu tantsutüdrukud.