Aitäh kõige eest, Martin Vahimets!

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna juures kuus hooaega füsioterapeudiks olnud Martin Vahimetsa ja meeskonna teed lähevad hooajale 2017/2018 vastu minnes lahku. Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi tervikuna ning loomulikult ka korvpallimeeskond tänavad Martinit tehtud töö eest ning soovivad tulevikuks kõike kõige paremat!

Martin võtab koos veedetud kuus aastat omalt poolt tänusõnadega kokku:

Kurbus ja rõõm valitsevad üheaegselt südames. Ühelt poolt seetõttu, et minu ja klubi teed lähevad lahku ning teatud põhjustel jäi nii mõndagi pooleli, kuid teisest küljest sai ka palju ära tehtud ning ees on ootamas uued väljakutsed ja põnevad tegemised.  Kuus aastat klubis on möödunud väga soojas ning sõbralikus töökeskkonnas, mis minu jaoks väljendus peamiselt selles, et ka rasketel aegadel sai spordihoone koridori peal kuulda toetavaid sõnu. Selline inimlik suhtumine annab motivatsiooni ning on edasiviivaks jõuks!

Seetõttu sooviksingi tänada esiteks kõiki klubis oma igapäevatööd tegevaid inimesi sõbraliku suhtumise ning töökeskkonna eest, nende seas TÜ Spordihoone töötajaid, eriti Tiinat ja Taivot, kellelt sai alati hea nõu ja abi. Samuti tänud kogu fännklubile mõistva suhtumise eest!

Erilist tänu sooviks aga avaldada inimestele, kellega mul on olnud ja loodetavasti on ka tulevikus erialaselt põnevaid kohtumisi – dr. Agnes Mägi, dr. Toomas Tein ja TÜ Kliinikumi Sporditraumatoloogia keskust eesotsas dr. Madis Rahuga.

Loomulikult ei saa üle ega ümber insener-tehnilisest personalist ehk ITP, kellega sai käidud läbi tule ja vee ning saavutatud sai nii mõndagi, samuti mängijad, ilma kelleta poleks olnud pidevat arengut. Toe ja mõistmise eest tänan ka oma peret!

Edu uuele taustatiimile!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud