Täna õhtul: Tartu Ülikool vs Pau-Lacq-Orthez

Täna õhtul peab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kodus oma viimase FIBA Europe Cupi alagrupikohtumise sel hooajal, kui vastu võetakse alagrupi liider, Prantsuse tippklubi Pau-Lacq-Orthez.

Pikemalt sai Tartu tänavusest eurokarikahooajast juttu tehtud eile, kuid lühidalt – peetud on kolm kohtumist, esimene kodus ja kaks järgnevat väjas, ning vastu on tulnud võtta kolm kaotust. Kodune kaotus Austria noorele Oberwart Redwell-Gunnersile, kes eelmisel hooajal üllatajana nii koduse karika kui ka meistritiitli napsas, oli kibe ja napp – 6 sekundit enne lõpuvilet pääses Gunners juhtima 78:77 ning meil lõpuks enam viskele saada ei õnnestunudki. Teises kohtumises käisime külas alagrupi favoriidil Pau-Lacq-Orthezil, Prantsuse meistriliiga selle hooaja esikolmikumeeskonnal, kes meid kindlalt üle mängis – naasime 56:77 kaotusega. Kolmas kohtumine mängiti Austrias ning ka seal tuli tõdeda, et mängu lõpp õnnestus Gunnersil paraku paremini – nende paremus 79:76 ning meil kirjas kolmas kaotus.

Kuna viiest meie divisjoni alagrupist pääseb aga edasi ka kaks kolmanda koha tiimi, ei ole meie võimalused veel päriselt hääbunud. Lõplikult selgub meie saatus küll alles siis, kui kõik meeskonnad oma alagrupimängud lõpetanud, kuid selleks, et võimalused elus hoida, peaks tänane õhtu lõppema võiduga. Raske ülesanne, see on kindel, aga vaja on võimalikku, mitte lihtsat.

Kui täna FIBA Europe Cupi kodumängu Pau-Lacq-Orthezi vastu võidame, kolmekordistab meie suursponsor Triobet Tartu Ülikooli meeskonna võidule pandud panuse! Pau-Lacq-Orthez-i võidukoefitsient on 1,25. Rohkem infot leiad Triobetist.

Et oma meeskond saaks aga ka tugeva kodusaali toetuse selja taha, on oluline, et täna õhtul tuleks rahvast tagalasse palju. Pileteid õhtuseks mänguks on veel Piletilevis ja müügipunktid on püsti ka kohapeal.

Kõige asjakohasega hoiad end kõige lihtsamalt kursis jälgides meeskonna Facebooki, Instagrami või Twitterit, lõigud mängupäevadest on üleval ka Snapchatis, kus tasub otsida BC Tartu Basketballi.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud