Tere tulemast Tartusse, ❄️ Coolbet! ❄️

Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskonna toetajateringi astus eestimaine spordiennustusettevõte Coolbet, kellega koostöös lisatakse publiku jaoks kodumängudele vürtsi.

Korvpallimeeskonna spordidirektoril Janar Taltsil on hea meel järjest kasvava toetajate ringi üle. „Viimased hooajad on näidanud, et Tartus on Eesti parim korvpallipublik ja Coolbeti näol oleme leidnud hea partneri, kelle abil saame saali tulnutele pakkuda veelgi korralikuma elamuse. Meie koostööpartnerite ring on aasta aastalt suurenenud ja tore on nüüd selles seltskonnas näha ka aktiivselt kaasa mõtlevat Coolbeti oma on laiade kogemustega erinevate spordialade aktiveerimisel,“ sõnas Talts.

Coolbet Eesti turundusjuht Rasmus Raidla sõnul tahetakse publikule pakkuda parimat emotsiooni. “Tartu on Eesti korvpallis olnud juba pikki aastaid teada-tuntud jõud ning Coolbetil on ülimalt hea meel alustada koostööd Eesti ühe vanima ja edukaima korvpallimeeskonnaga, mille ajalugu ulatub üle 60 aasta. Eestis tegutseva ettevõttena oleme alati pidanud oluliseks siinse spordi toetamist ning koostööd alustades ei soovi me kunagi jääda vaid logoks mänguvormil. Ka algaval hooajal on meil olemas juba mitmed põnevad mõtted, kuidas muuta mängust saadav emotsioon veelgi suuremaks nii saalis kui ka ekraani taga.”

Coolbeti näol on tegu on eestimaise spordiennustuse ettevõttega, mis pakub hetkel tööd enamale kui 350 inimesele. Enamik neist töötavad ettevõtte peakontoris Tallinnas. Lisaks spordiennustusele pakub Coolbet oma klientidele võimalust mängida ka pokkerit ja kasiinomänge. Coolbet on ka Eesti Jalgpalliliidu suurtoetaja ja mitmete võistkondade nimi või suurtoetaja nii kodu- kui välismaal.

No Comments

Comments are closed.