Veidemani 22 punkti aitasid alistada Valga

G4S KML veerandfinaalseeria teises kohtumises oli Tartu Ülikool/Rock võõrsil parem Valga/Maks&Mooritsast skooriga 78:62 ning juhib kolme võiduni peetavat seeriat 2:0. Rain Veideman kogus Rocki parimana 22 punkti ja andis seitse korvisöötu.

Valga spordihoones peetud kohtumist kontrollisid tartlased avaminutitest peale. Avapoolaja 40:27 võitnud TÜ/Rock sai õige hoo sisse kolmandal veerandajal, mis kallutati enda kasuks 21:9 ning enne viimast neljandikku juhiti mängu 61:36. Viimase 10 mänguminutiga õnnestus Valgal vahet küll pisut tagasi mängida, ent mängu võitja osas kahtlusi ei tekkinud – Rock asus veerandfinaalseeriat kahe võiduga juhtima.

Rain Veideman kogus 32 mänguminutiga 22 punkti ja andis seitse korvisöötu. Egidijus Dimsa oli lähedal kaksikduublile visates 19 punkti ja võttes maha üheksa lauapalli, neist neli ründelauast. Ladusat koostööd näidanud tartlased andsid mängu jooksul kokku 18 korvisöötu ning võitsid lauavõitluse 35:26.

Valga ridades kogus Raitis Grafs parimana 16 punkti. Võrdselt 12 punkti peale jäid Edi Sinadinovic ja Edgars Cunda.

Kolme võiduni peetava seeria kolmas kohtumine toimub teisipäeval, 16. aprillil taas Valgas. Juhul, kui Rock sellegi võidab, siis ootab ees poolfinaalseeria võitjaga paarist Rakvere Tarvas-Pärnu KK. Seeria esimene mäng peetakse Tartus reedel, 26. aprillil, teine mäng võõrsil pühapäeval, 28. aprillil ning kolmas mäng taas Tartus neljapäeval, 2. mail.