Väljasõidud – Jūrmala Betsafe 15.02.2020

Head sõbrad!

Laupäeval, 15. veebruaril kohtub Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Eesti-Läti ühisliigas Jūrmala Betsafe’iga. Kell 17.00 algav mäng toimub Jūrmala Gümnaasiumis. 
Hetkel on välja koorunud järgmine kahepäevase minireisi idee. 

Reisi üldine logistika:

Stardime Läti suunas laupäeval, 15. veebruari kell 11.30 TÜ Spordihoone juurest ja pärast mängu Betsafe’iga majutume Jūrmalas.
Pühapäeval registreerume külalistemajast/hotellist välja ja järgneb vaba aeg veekeskuses või niisama linna peal, kuidas keegi ise soovib. Pärastlõunal alustame tagasisõitu Tartusse.

Reisi eeldatav maksumus:

Reisi hinnaks on hetkel mõningase kütusevaruga arvestatud 35–40 eurot inimese kohta. Hinna* sees on ööbimine Jūrmalas, bussirent ja kütuse maksumus. Hetkel broneeritud majutuses (mis võib veel muutuda) on hinna sees ka hommikusöök. (Majutuse arvelt võib hind veidi kallimaks minna ka siis, kui päris kõiki reisilisi pole võimalik paigutada kahestesse tubadesse.)

Arvestanud oleme enam-vähem täidetud kohtadega üheksakohalise bussiga. Hetkel on saadaval kuni neli vaba kohta. 

*Mängupiletite kohta hetkel veel info puudub.

NB! Kui sa ei saa osaleda kahepäevasel reisil, aga tahad ikkagi mängu kohapeal näha, anna sellest samuti teada – ehk saame kokku ka sellise seltskonna, kes sõidab kohale ainult mängupäeva õhtuks.

Huvilistel palun endast võimalikult ruttu märku anda, kirjutades meiliaadressil info@rockfanclub.ee.