Toetajad proov

TartuYlikool
Tartu Ülikool kannab Eesti rahvusülikoolina vastutust ühiskonna ees seisvate ülesannete lahendamise eest, tagades eesti haritlaskonna ning keele ja kultuuri järjekestvuse ning andes oma panuse hariduse, teaduse ja tehnoloogia ning muu loometegevuse arengusse kogu maailmas.

www.ut.ee | Instagram: @tartu_ulikoolwww.fb.com/tartuylikool


Saku Õlletehas on Carlsbergi Groupi kuuluv Eesti suurim õlle- ja joogitootja. Alates 2001. aastast on Saku Õlletehas ka Tartu Ülikool/Rocki nimisponsor.

www.saku.ee


Tartu on header mõtete linn. Suuruselt teises Eesti linnas elab pisut alla 100 000 inimese, neist suur osa tudengeid.

www.tartu.ee | www.facebook.com/tartulinn

Triobet on Eesti vanim ja suurim spordiennustust, online-pokkerit ning mitmeid veebipõhiseid osavus- ning õnnemänge pakkuv ettevõte. Triobet on TÜ/Rocki suursponsor alates hooajast 2012/2013.

www.triobet.ee

Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste. Sportland on TÜ/Rocki varustuspartner.

www.sportland.ee | Instagram: @sportlandeestiwww.fb.com/sportlandeesti


Ceresit on Henkeli ehitustoodete bränd, mis pakub juba 20 aastat kvaliteetset ehituskeemiat kogu Baltikumis. Valdkonnad, milles oleme tuntust kogunud on plaadiliimid ja vuugitäited, fassaadisegud ning -krohvid, mitmesugused põrandatooted ning hüdroisolatsioon.

www.ceresit.net/ee 


Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine. Kontserni 2014. aasta kogukäive oli 6,8 miljardit inglise naela. G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 611 000 inimese.

www.g4s.ee


 Mapri Ehitus on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Peaasjalikult osutatakse projektipõhist peatöövõttu, ollase seotud põllumajandusehitusega, lisaks teostatalse betooni- ja elektritöid üle Eesti.

www.mapri.eu


Autospirit Tartu on Nissan, Kia, Chevrolet, Mazda ja Fiati esindaja Tartus. Tänu TÜ/Rock autopartnerile sõidavad nii mõnedki meeskonnaliikmed uute KIA autodega.

www.autospirit.ee


TMB Element on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides. Toodetakse kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid monteeritavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, TT-ribipaneele, treppe, rõdusid ja muid raudbetoontooteid.

www.tmbelement.ee


Tartu Tarbijate Ühistu koondab Tartu ja Tartumaa Konsumi, Maksimarketi, AjaO ning E-Ehituskeskuse kaupluseid. Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu – ETK.

www.etk.ee/uhistu/tartu-tarbijate-kooperatiiv


Aadressil Narva mnt 2 ehk Atlantise meelelahutuskeskuses asuv Diamonds & Rust Cafe on TÜ/Rocki kogunemispaik – temaatiline atmosfäär, maitsev grillmenüü, suvel mugavustega väliterrass ja Tartu parim vaade Emajõele!

www.atlantis.ee | www.fb.com/diamondsandrustcafe

LukuCentrum asub Tartus Narva mnt 27B.  Pakutakse kvaliteetseid lukutooteid maailma tuntumatelt tootjatelt ABLOY, ABUS / Pfaffenhain, ASSA ja NEMEF vägagi taskukohaste hindadega

www.lukupood.ee


 

KSV Ekspert OÜ asub Lõunakeskuses ja firma põhitegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus, paigaldus ja lisateenused.

www.kliimakaubamaja.ee


Dorpat hotell on 410-kohaline hubane ja kaasaegne hotell Tartu kesklinnas Emajõe kaldal. TÜ/Rocki külalised ja vastasmeeskonnad peatuvad just Dorpat hotelli mugavates ruumides.

www.dorpat.ee


Durex on maailma parim kaitseekspert.

 

 

www.durex.co.uk


Jazz Pesulate ketis on 14 Jazz Pesulat viies Eestimaa linnas – Tallinnas, Tartus, Viljandis, Paides ja Keilas. Nendest 11 on pesutänavad ja kolm on käsipesulad.

www.jazzpesulad.ee
www.fb.com/jazzpesulad


Reginett asub Lõunakeskuses ning tegeleb metsa- ja aiatehnika müügi ning hooldusega. Kaubamärgid Husqvarna, Stiga, Kärcher, Yardman, McCulloch, Singer jpt.

www.reginett.ee


AS Eviko on Tartu ehitusfirma, kes viib tellija soovid ellu alates projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni.

www.eviko.ee


Sangar toodab Eestis tippkvaliteediga triiksärke ja vormirõivaid. 55 miljonit kogemust 55 miljonist särgist.

www.sangar.ee
www.fb.com/sangar.quality.shirts


Avera pakub  uusi ja kaasaegseid lahendusi, mis muudavad puhtuse saavutamise kiiremaks, efektiivsemaks ja odavamaks.

www.avera.ee


Postimees on suurim kvaliteetpäevaleht Eestis. See ilmub kuus korda nädalas – esmaspäevast laupäevani.

www.postimees.ee
www.facebook.com/postimees


Kuku raadiot on huvitav kuulata, sest Kuku suhtleb kuulajaga ja Kukul on alati midagi öelda. Kuku on aktiivne, mõtleb ja tegutseb.

www.kuku.ee
www.fb.com/raadio.kuku


Panasonic pakub paremat elu. Kõigi meie tegevuste keskpunktis on alati olnud inimesed ja seetõttu oleme alati keskendunud inimeste eludele.

www.panasonic.ee
www.fb.com/panasonic.eesti 


JamJam pakub aadressil Narva mnt 27 linna parimaid burgereid, wrappe, salateid, sushit ja palju muud. Avatud iga päev!

www.jamjam.ee
www.fb.com/jamjamkiirtoitcatering


Aura Keskuse ujulas, veepargis, terviseklubis ja saunades saab kogu perega mõnusalt aega veeta, lõõgastuda ja sportida.

www.aurakeskus.ee
www.fb.com/aurakeskus


Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk. Piletid kättesaadavad 170-s müügipunktis üle-Eesti ja internetikeskkonnas.

www.piletilevi.ee
www.fb.com/piletilevi.ee


Berendsen pakub suurimat valikut vahetusvaipu ja logovaipu Eestis. Berendseniga võib kindel olla, et põrandad on puhtad.

www.berendsen.ee


Bellfire on pehmet mööblit tootev Eesti ettevõte, mis hindab kõrgelt kvaliteeti, põhjamaist disaini ja praktilisust.

www.bellfire.ee


Hansab on Teie partner innovatiivsete tehnoloogiliste lahenduste elluviimisel. Aitame muuta Teie äri turvaliseks ja efektiivseks.

www.hansab.ee