Täna õhtul: Tartu vs Ventspils

Tartu Ülikool Maks & Moorits võtab Eesti-Läti liiga esimeses kodumängus vastu BK Ventspilsi. Pall pannakse Tartu Ülikooli spordihoones mängu täna kell 19.00, mängu tutvustus algab kell 18.54.

Abitreeneri Olari Naritsa sõnul on Ventspilsi kohta raske midagi konkreetselt öelda.

„Sisuliselt on Ventspils täiesti uus võistkond, sest eelmisest hooajast on jäänud kaks-kolm mängijat. Nähtud kontrollmängude põhjal saab öelda, et nad alles otsivad oma selle hooaja stiili ja on eri mängudes katsetanud erinevaid asju. Tundub, et proovivad palju punkte saada kiirrünnakutest ja korvialune on ka päris tugev. Nagu ikka, siis mängu võtmekohad on lauavõitlus ja mängutempo kontrollimine.

Tahame kodusaalis kindlasti hooaega hästi alustada ja ehk on siinkohal abiks see, et oleme pisut varem oma asjadega pihta hakanud.

Loodame, et ka publik on uue hooaja osas põnevil ja tuleb oma reede õhtut meeleolukalt sisustama ja mängule kaasa elama,“Olari Narits, Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreener

Tartu meeskonnast on läbi käinud väike hooajaliste haiguste laine, aga mängijad on sellest üldiselt taastunud. Hüppeliigesevigastusest taastuva Rain Veidemani mängus osalemine selgub pärast mängupäeva visketreeningut.

Meeskond ootab publikut saali ja sel hooajal on pealtvaatajatele välja pakkuda mõningaid täiendavaid võimalusi. Mängu ajal saab ennustada, arutleda ja valida Tartu poolel parima mängija uues hääletuskeskkonnas utbasket.votemo.eu.

Üle mitme hooaja on Rentest ja Kommipommi abiga avatud mängunurk, kus pere pisimatega tegeleb lastesõbralik hoidja. Fännipoes on müügil alanud hooaja mängusärgid, pasunad, kleepsulehed, mängijate autogrammidega pildid ja palju muud.

Hooaja algusele omaselt värskes koosseisu on kohal Tartu Ülikooli tantsutüdrukud ja Tartu Kuues Mees fänniklubi.

Eripakkumisena on ainult sel mängul kohapeal müügil ka hooajapiletid hinnaga 99 eurot. Arvestades, et hooajal on tulemas 25-30 kodumängu, siis teeb see ühele mängule pääsu hinnaks 4-5 eurot.

No Comments

Comments are closed.