Täna õhtul: Tartu Ülikool/Rock vs BC Kalev/Cramo

Täna õhtul on lausa koju kätte toodud järjekordne võimalus vaadata Alexela KML-i põnevaimat vastasseisu – TÜ/Rockile tuleb külla BC Kalev/Cramo.

Mis seis meil ja Cramol meistriliigas on, teab ilmselt iga inimene, kes end natukenegi eesti korvpalli fänniks peab. Igikestev heitlus on sel hooajal seni soosinud tallinlasi, kes kõik kolm peetud kohtumist võitnud on ja detsembris seoses sellega ka karika koju viisid. Ehkki selge on see, et kõige tähtsam on Cramot võita siiski koduse liiga play-offides, annaks head maiku nii meeskonnale kui fännidele, kui täna õhtul mängu lõppedes suurem arv punkte just meie nime kõrval terendaks.


Triobet: TÜ/Rocki võidukoefitsient Kalev/Cramo vastu 2.28

Triobet_Rock_Cramo_ruutTÜ/Rocki suursponsor, Eesti suurim spordiennustusportaal Triobet pakub omadele tänaõhtuse Alexela Eesti meistriliiga kohtumise võidukoefitsiendiks 2.28, Kalev/Cramole 1.60.

Triobeti koefitsiendimeistrid on arvutanud ka välja meeskondade skoorid, millest üles- või allapoole jäämist saab ennustada. Mõlema tiimi puhul on tänases mängus need suhteliselt võrdsed – TÜ/Rockil 76 ning Kalev/Cramol 78 punkti. See tähendab, et tõotab tulla põnev mäng ja põnev ennustus. Samuti saab ennustada, kas kaks meeskonda kokku suudavad koguda üle 154 punkti.

Kelle täht särab aga tänases kohtumises kõige eredamalt? Triobetis saab ennustada, kas Evaldas Zabas suudab täna visata täis 15 punkti või Janar Talts ning Gert Dorbek 11 punkti. Milline saab olema Kalev/Cramo meeste sooritus – kas Rolands Freimanis sahistab korvi 15 punkti, Rain Veideman 12 punkti ning Gregor Arbet 10 punkti väärtuses korve?

Need ja rohkem ennustusi Triobetis


Nagu teada, on turniiritabeli lõikes kaotusteta Cramo 26 võiduga kindlal esikohal, meie 21 võidu ja nelja kaotusega teised. Veebruaris on meie vastane vaid kaks kohtumist pidanud – AVIS Rapla vastu võtsid nad küllalt napi võidu, 85:82. Kuu keskel Pärnus oli neil tükk tegemist, et enda mäng käima saada, kuid teisel poolajal võtsid oma – võit 85:64. Meie lootus on mõistagi nad täna niivõrd üle mängida, et nad oma üles ei leiagi.

Poolajapausil jätkub taas ka Sportland Shootout, kus täna näeme ühte vastasseisu – Incognito vs Tartu vald. Poolajal toimub veel ka Alexela auto viskemäng. Veerandajapausidel on loomulikult toimumas Atlantise ja Panasonicu viskemängud.

Kui mingil põhjusel pilet veel sinuni jõudnud pole, saab selle muretseda Piletilevist ja päris viimasel hetkel veel ka koha peal. Kindlasti tasub end tulijaks märkida ka mängu Facebookiüritusel.

Meeskonna tegemisi saab mugavalt jälgida erinevast sotsiaalmeediast – Facebookist, Instagramist, Twitterist ja ka Snapchatist, kus meid leiab @tarturock juurest.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar