Täna õhtul: Tartu ja Cramo kohtuvad teises finaalmängus

Finaalmäng nr 2. Anname kell 19.00 algavas teises finaalmängus Kalev/Cramo vastu kodupubliku toel kuuma ja viigistame seeria!

Ole juba varakult saalis, sest täna tõotab tulla selle hooaja publikurekord ja võib juhtuda, et kui koha valikuga hilja peale jääd, siis oma lemmikut enam ei saa. Ja ilm on ilus ning parkimiskohti vähe, seega pigem tule rattaga või jalgsi mängule.

Et siiski on võimalus, et tänane mäng jääb selle hooaja viimaseks kodumänguks, siis loosime poolajal välja ka Kodumängul kohal kampaania auhinnad – Tislerpuit poolt välja pandud elektrilise jalgratta ja mitmed lohutusauhinnad. Lisaks kutsume suure publiku ette värskelt U14 meistriks tulnud Tartu Ülikool/PK Oliver poisid ja naiste esiliiga võitnud Tartu Ülikooli naiskonna.

Kohal on ka ansambel Brassical oma torude ja viledega ning loomulikult meie Tartu Ülikooli Tantsutüdrukud.

Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreeneri Olari Naritsa sõnul peab kogu meeskond hästi esinema.

Finaalide avamängus andsime oma pallikaotustest vastastele liiga palju lihtsaid punkte. Kui tahame Kalev/Cramot võita, siis ei saa selliseid odavaid punkte lubada. Meil peavad kõik mängijad õnnestuma ja kui mõne põhimängija panus jääb tagasihoidlikuks, siis on meil raske. Eelmise hooaja finaalmängus oli üle kahe tuhande inimese meid saalis toetamas ja loodame, et seekordki tuleb palju rahvast ja saame koduseinte toel seeria viigistada ja kindlustada, et Tartus tuleb üks finaalide mäng veel.Olari Narits, Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreener

Saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.