Täna õhtul: 2. finaalmängus pannakse Tartus saal huugama

Täname paneme huugama. Nii ilma, kui grilli kui saali. 2. finaalmäng BC Kalev/Cramoga täna Tartus. Mäng algab kell 19.00, aga tule juba varem, sest:

alates 16.00st on avatud maja ees Maks & Moorits Grill, kus Toiduproff pakub burksi ja Pühaste juua. Viskevõistluste auhinnad paneb välja Kommipomm
rahvast tuleb palju ja mõistlik on varem saali tulla, uksed teeme lahti juba kell 17.30. Auto jäta üldse koju ja tule jalgsi, ratta või tõuksiga, sest parkimiskohtadega on tuuga nagu ikka.
mängu tutvustusel ja mängu sees kütab publikut 5MIINUST. Seda ei saa maha magada!

Publikul on mängu jooksul hääletuse, kaasa rääkimise ja Tartu parima mängija valiku võimalus utbasket.votemo.eu lehel.
Mängul on lasteala, fännipood ja kohvikud. Oma oskuseid näitavad Tartu Ülikooli Tantsutüdrukud, teeme publikumänge ja muidu mõnusa olemise. Kui sul on plaan õhtut linna peal jätkata, siis kaalu ka Mängupäeva Maasika piletit, millega saad mängupiletiga koos põhjatu joogitopsi ning Maasika ööklubi pääsme.

Koostöös Lux Expressiga oleme täiesti ümber kujundanud oma kodumängu mugavusnurga ja nüüdsest saavad kolm inimest mängudele kaasa elada Lux Expressi pikamaareisi kõige mugavamatelt istmetelt. Nüüd saab kodumängul ise proovida kui mugav on Lux Expressi bussis ning mängule eriti lähedalt ja ainulaadse nurga alt kaasa elada. Mängupäeval loosime välja ühe inimese, kes koos kahe sõbraga neile toolidele istuma saab. Loosis osalemiseks märgi end OSALEJAKS mängu Facebooki üritusel – https://www.facebook.com/events/1515901302345144/

PILETID:
– Mängu täispilet on veebist ostes 12 eurot ning sooduspilet 7 eurot*.
– Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 15 eurot ja sooduspilet 10 eurot*.
– Kohapeal on müügil ka sooduspilet Tartu ülikooli tudengitele hinnaga 5€.

Mängupäeva Maasikas, hind 30 eurot
Mängupäeva Maasika ostja (vanuses 18+) saab piletikontrollis spetsiaalse õlletopsi ning käepaela, millega on kogu mängu jooksul rõdul olevast kohvikust topsi täitmine tasuta. Käepaelaga pääseb mängujärgselt tasuta ööklubisse Maasikas (NB! Ööklubis on vanusepiirang 21a)

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed.
* Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile, fänniklubi liikmele ja puuetega inimestele. Soodustust saab valida ostukorvis olles.

Comments are closed.