SUUR MÄNGUSÄRKIDE OKSJON TREENERITE ARENGUFONDI HEAKS! ⛹️‍♂️

Finaalseeria ajal teeme ka suure mängusärgi oksjoni, kus müügil on 14 terve põhihooaja mängijatel mängudes seljas olnud autogrammiga tumedat mängusärki ning kogu oksjoni müügitulu läheb Treenerite arengustipendiumi programmi, mis aitab viia Eesti korvpallitreenereid järgmisele tasemele.

Särgid on nii autentsed kui saab olla – kõikide õmblusekärinate ja muuga, mis kaasneb terve hooaja mängitud särkidega. Noh, pestud on neid ikka, aga muus osas 100% ehedad. Iga mängusärgi alghind on 50€ ja pakkumise samm on minimaalselt 10€.

Oksjonil saab pakkumisi teha kuni finaalseeria viimase mängu järgse päeva kella 12.00ni.

Pakkumisi saab teha iga mängija pildi juures ja võitja on see, kelle pakkumine on oksjoni lõpuks suurim. Särgi saab kätte alles siis, kui oksjoni võitja on teinud lubatud summas annetuse Treenerite arengustipendiumi programmi ja saatnud sellekohase maksekorralduse e-mailiga aadressile pilet@ut.ee.

Lähemalt Korvpalliliidu (Basket), Alexela, G4S ja Ilmar Kullami Fondi koostöös välja antavast Treenerite arengustipendiumi programmist – https://www.basket.ee/et/treeneri-arengustipendium

 

No Comments

Comments are closed.