Sportland Shootout

Ka sel hooajal toimub Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna kodumängude poolajapausil viskevõistlus, kus selgitame välja parimat rahvaspordi viskekahurit.

Kummagi korvi alla on maha pandud viis kohta, mis annavad erineva arvu punkte. Võistlejad peavad nende kohtade pealt visates ühe minuti jooksul kokku saama nii palju punkte kui võimalik. Viske ajal peavad mõlemad jalad olema ringi sees. Võistkonnal on üks pall, st viskaja läheb ise pallile lauda järgi ja söödab väljavalitud ringis ootavale kaaslasele.

Võistkonna asetused loositakse ja edasi läheb turniir 12 võistkonna Double Elimination põhimõttel ehk miinusringiga turniir, kus ka esimese lahingu kaotajal on veel võimalus miinusringi võidule mängida.

Shootouti võistkonnas viskab korraga kaks liiget. Võisteldakse enda võistkonna vormis või sobivates spordiriietes.

NB! Sel aastal võivad osaleda mistahes koosseisus võistkonnad – liikmed ei pea olema samast soost, klubist ega vanusest. Vanusepiirangut pole, kuid arvestada tuleks, et kõik võistlejad viskavad täismõõdus palle täiskõrguses korvidesse.
Iga võistleja tohib osaleda vaid ühe võistkonna nimekirjas.

Vaata täpsemat mängujuhendit

Võistkonnad

 1. Greenlineprint
 2. BC Tartu U18
 3. TÜ/Kalev I
 4. Rein Allen
 5. BC Tartu Esiliiga
 6. Tartu Rock
 7. EMÜ SK
 8. Roofix
 9. Tartu Terminal
 10. Nõo Lihavürst 
 11. TÜ/Kalev II
 12. BC Tartu treenerid

 

Sellele mängule, kus sinu võistkonna liikmed viskavad, saab kogu võistkond kas tasuta (kui on tegemist Alexela KML mänguga, milles vastaseks TTÜ KK, Pärnu Sadam, TLÜ/Kalev või Valga/Valka) või soodushinnaga 3€ üks pilet teistel mängudel. Registreeritud viskajad pääsevad mängule loomulikult tasuta, saavad riided vahetada riietusruumis ning otsime ka võimaluse teha enne võistlust kerge soojendus.