5.12.11 – kodumängud Tarva ja Šiauliaiga

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kodumängud Tarva ja Šiauliaiga

Eelmisel nädalal kolmest mängust kaks võitnud Tartu Ülikooli korvpallimeeskond jätkab kodumänguga Rakvere Tarva vastu G4S korvpalli meistriliigas ja nädala lõpus võõrustatakse BBLi raames Šiauliaid.

Järgmised mängud
Teisipäeva õhtul jahib meeskond oma kümnendat võitu G4S KMLis ja seda Rakvere Tarva vastu, kes seitsme võidu ja kolme kaotusega on kolmandal kohal. Heas hoos Tarvas alistas viimati reedel TTÜ koguni 98:58. Pall pannakse mängu Tartu Ülikooli spordihoones teisipäeval, 6. detsembril kell 19.00 ning pilet mängule on 3€ ja sooduspilet 2€.

Reedel, 9. detsembril võtab Tartu Ülikool oma selle kuu ainsas BBLi mängus vastu turniiritabeli liidrit Šiauliaid, kes võitnud kõik seitse senipeetud Balti liiga mängu. Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00 ja pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet 3€.

Suures osas on paika saanud ka uue aasta BBLi kalender ja Tartu Ülikool alustab neljapäeval, 5. jaanuaril kodumänguga Ventspilsi vastu ja paar päeva hiljem laupäeval, 7. detsembril võõrustatakse Liepajas Lauvast.

Mängijate tervis
Meeskonna vigastatute nimekirjas on põhikoosseisust hetkeseisuga neli meest, kes homses kohtumises Rakvere Tarvaga ilmselt kaasa ei tee. Värskeim täiendus selles reas on laupäeval Piimameister Otto/Raplaga mängus hüppeliigest väänanud Tanel Kurbas.

Hea uudis on aga see, et reedeseks BBLi mänguks on tema koos Timo Eichfussi (hüppeliiges) ja Sten Sokuga (seljavalu) loodetavasti taas mänguvalmis. Rain Raadiku jalavigastus võtab aga pisut rohkem aega ja tema palliplatsile naasmise aega on hetkel raske ennustada.