28.11.11 – kaks Kalevit

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kaks Kalevit

Sel nädalal ootab Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda kodusaalis kohtumised kahe Kaleviga ja võõrsil mäng Raplaga. Teisipäeval mängitakse väikese Kaleviga ehk Tallinna Kaleviga ja reedel võetakse vastu BC Kalev/Cramo.

Järgmised mängud
Kuni detsembri keskpaigani on Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna graafik väga tihe. Selle aja sisse mahub kuus kodumängu ja üks võõrsil mäng. Teisipäeval, 29. novembril võetakse Tartu Ülikooli Spordihoones vastu Tallinna Kalev, kes viimati pidi tunnistama TTÜ KK 93:79 paremust. Kohtumine algab kell 19.00 ning pilet mängule maksab 3€ ja sooduspilet 2€.

Reedel, 2. detsembril on aga oodata koduse korvpalli maiuspala, kus Tartu Ülikool võtab mõõtu Tallinna BC Kalev/Cramoga. G4S KML arvetusse minev kohtumine algab kell 19.00 ning pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet 3€.

Päev hiljem, 3. detsembril sõidab meeskond Raplasse mängima sealse Piimameister Otto/Raplaga. Kohtumine algab Rapla Sadolini Spordihoones kell 17.00.

Detsembri kuupilet
Pakume uuendusena ka TÜ Spordihoone administraatori juures müüa detsembrikuu kodumängude piletit. Jõulukuu jooksul peab korvpallimeeskond kodus viis kohtumist, lisaks nimetatud Kalev/Cramo mängule ka Rakvere Tarvaga, Balti liiga mäng Siauliaiga ning kaks G4S KML kohtumist – Pärnuga ning Valgaga.

Kui kõikide mängude piletihinnad kokku lüüa, siis läheb tavapileti ostjal viis mängu maksma 19 € ning sooduspileti puhul 12 €. Kui osta kuupilet kõikidele kodumängudele, siis tavapileti omanikule maksab see 15 € ning õpilasele, üliõpilasele, pensionärile ja fännikaardi omanikule 9 €.

Nende kuupileti omanike vahel, kes käivad kohal kõik detsembri kodumängud, läheb loosi kaks jaanuari kodumängude kuupääset.

Mängijate tervis
Möödunud nädala Leedu-reisil ei käinud kaasa kolm põhirivistuse mängijat: Marek Doronin, Rain Raadik ja Timo Eichfuss.

Kui Eichfuss juba eelmise nädala alguses tegi kaasa pallitrenne, siis paraku nädala keskel vigastas ta sama jalga uuesti ning saab individuaalplaani alusel treenida veel mõne aja. Samuti teistest eraldi treenivad Marek Doronin ja Rain Raadik, kellele on koostatud eraldi harjutuskava. Sel nädalal mehed veel koos meeskonna pallitrenne teha ei saa.

Järelkasv
Tartu Ülikooli Korvpallikooli võistkonnad peavad usinalt mänge ja möödunud nädalavahetusel käis esimestel tuleristsetel EYBLis U14 võistkond. Riias 24.-27. novembrini toimunud Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U14 esimese grupi etapil kogus Salva/Tartu Ülikooli meeskond viiest mängust kolm võitu.

Rohkem uudiseid Korvpallikooli tegemistest saab kodulehelt basket.ut.ee/korvpallikool