24.10.11 – kaks kodust BBL kohtumist

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kaks kodust BBL kohtumist

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal on sel nädalal ees ootamas kaks kodust BBL mängu liiga uustulnukatega. Juba täna õhtul võetakse vastu eile Kalev/Cramot võitnud venelaste Ljubertsõ Triumph ning reedel mängitakse Leedu klubi Utena Juventusega.

Tartu Ülikooli peatreeneri Indrek Visnapuu sõnul näitab venelaste tugevust nende Euro­Challenge võit Samara üle kahe mängu kokkuvõttes. „Võistkond on tugev, hästi komplekteeritud,“ iseloomustas Visnapuu kunagise Leedu korvpallikuulsuse Valdemaras Chomiciuse juhitavat Ljubertsõ meeskonda. „Suures osas on Triumphis Venemaa mängijad, lisaks mõned välismaalased,“ lisas ta, „igas liinis on mängumehed olemas. Tagaliinis on üks väga hea mustanahaline, samuti eesliinis kaks välismängijat.“

Tartu korvpalluritest ei tee täna kaasa Timo Eichfuss, kes poolteist nädalat tagasi trennis jalga väänas. „Timo ei saa paar nädalat kindlasti veel mängida, harjutab praegu individuaalkava alusel,“ ütles Visnapuu. Ülejäänud mehed on peatreeneri sõnul rivis. Vaid Karl-Kristjan Vaab on jalaga hädas, ent tema ei kuulu Balti liiga mängus põhijõudude hulka.

Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00 ning pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet 3€.

Nädala teises kohtumises võõrustatakse reedel, 28. oktoobril kell 19.00 Utena Juventust, kes on sel hooajal napilt alistunud Šiauliaile ja võitnud Pieno zvaigzdesi. Päev enne mängib Juventus Kalev/Cramoga.

Fännireis Lätti
Järgmisel nädalal on aga klubil vaja ette võtta esimene BBLi välismängude reis Lätti. Kolmapäeval, 2. novembril algusega kell 20.00 mängitakse Liepajas Lauvasega ning päev hiljem, neljapäeval, 3. novembril algusega kell 19.00 Ventspilsis sealse BK Ventspilsiga.

Tegemist on küll töönädala keskpaigaga, ent kui Fänniklubi välismängude töörühmani jõuab lähiajal piisavalt minekusoove emmale-kummale Lätis toimuvale mängule, oleks võimalik ette võtta ka järjekordne fännireis. Seega paluksime kõigil neil, kes tahaksid ühiselt Lätti sõita, kirjutada meiliaadressile info@rockfanclub.ee ja anda teada, kummale mängule minna tahetakse/saadakse, olgu siis Liepajas või Ventspilsis. Soovijate arvust lähtuvalt saaks korraldada ka reisi.

Head korvpallinädalat ja ootame kõiki poolehoidjaid saali meeskonnale kaasa elama.