19.12.11 – Jõulueelne treeninglaager

TÜ korvpallinädal: jõulueelne treeninglaager

Jõulunädalal Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal mänge ei ole, küll aga kasutatakse lühike mängupaus ära ettevalmistuseks ja kuni jõuludeni on meeskond treeninglaagris. Järgmisel nädalal peetakse Pärnus karikavõistluste Final Four turniiri.

Karikavõistlused
29.-30. detsembrini mängitakse Pärnu Spordihallis toimuval Final Fouril taaskord välja Eesti meeste korvpallikarikas. Karikakaitsja Tartu Ülikool loodab selgi turniiril omade tugevat toetust.

Neljapäeval29. detsembril kohtub Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kell 18.00 algavas poolfinaalmängus TTÜ Korvpalliklubiga ning kell 20.00 algavas teises poolfinaalis on omavahel vastamisi mullune karikafinalist BC Rakvere Tarvas ja Tallinna BC Kalev/Cramo. Reedel, 30. detsembril kohtuvad kell 18.00 omavahel 3. koha mängus poolfinaalide kaotajad ning kell 20.00 peetakse maha karikavõistluste finaalmäng.

Fänniklubi teeb ettepaneku kõigil neil, kes oleksid huvitatud ühis(t)est sõidust (sõitudest)  karikavõistluse Final Fouri mängudele Pärnusse, endast märku anda, kirjutades meiliaadressile info@rockfanclub.ee ning pannes kirja oma nime ja telefoninumbri. Vastavalt huviliste arvule organiseeritakse ühine transport.

Jaanuari kalender
Jaanuarikuus peab meeskond üheksa mängu, neist neli kodus. Mõni päev pärast aastavahetust, 4. jaanuaril võetakse Balti liiga raames vastu Ventspils ja 7. jaanuaril Liepajas Lauvas. 10. jaanuaril mängitakse kodus Tallinna Kaleviga ning jaanuari viimasel päeval võõrustatakse Rakvere Tarva meeskonda.

Vahepeale jäävad kaks Leedusõitu ning võõrsil mängud TTÜ KK ning Pärnu KK meeskondadega.

Fänniklubi
Möödunud reedel pidas fänniklubi jõulupidu ning sellele eelnes korvpallimatš, kus mõõtu võtsid fännide esindus ja korvpallimeeskonna administratsioon. Pingelise heitluse järel väljus lahingust võitjana administratsiooni võistkond tulemusega 64:58. Peagi jõuavad meie Facebooki lehele ka ürituse pildid.

Jõulupeol said ka kõik fänniklubi ametlikud liikmed (kelle nimekiri on üleval kodulehel) endale selga ka selle hooaja fännisärgid ja edaspidi peaksid fänniklubi liikmed kodumängudel märksa selgemalt eristatavad olema. Fännisärke on veelgi, seega tasub fänniklubiga liituda. Täpsemat infot liitumise kohta saab meie kodulehelt.

Korvpallimeeskond soovib kõigile poolehoidjatele rahulikku jõuluaega.