14.11.11 – kaks KMLi välismängu

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kaks KMLi välismängu

Tartu Ülikooli meeskonna jaoks möödub algav nädal treeningute tähe all ning reedel ja laupäeval mängitakse kaks koduse meistriliiga kohtumist – reedel Tallinnas TTÜga ning laupäeval Pärnus.

Rutiinsetele korvpalli- ja jõusaalitreeningutele vahelduseks tegid korvpallurid täna hommikul trenni fitnessisaalis ja muusika saatel. Aga see ei tähenda, et treening oleks kergem olnud. Valitsev aeroobikakuninganna ja TÜ ASKi Fitness-Klubi treener Maris Tamm (kelle kaksikvend on muide Kalev/Cramo tagamängija Reimo Tamm) tegi mängijatele ja treeneritele väga korraliku trenni, mille lõpuks nii mõnigi kahemeetrine mees täiesti läbi oli.

Aga korralikud treeningud toovad hea tulemuse eelkõige mänguväljakul ja nädala lõpus on näha, kuidas selline vaheldus korvpallivormile mõjub. Reede õhtul kell 18.30 astutakse TTÜ spordihoones teist korda sel hooajal vastu TTÜ KKle. Esimese kohtumise võitis Tartu Ülikool kodus 97:72.

Laupäeval, 19. novembril  sõidetakse Pärnusse, kus kell 19.00 mängitakse sealse korvpalli koorekihiga. Sel hooajal meeskonnad omavahel veel kohtunud pole ning Pärnu asub turniiritabelis seitsmendal kohal ühe võidu ja kolme kaotusega.

Järgmise nädalal lõpus ootab aga meeskonda ees Leedu turnee, mille raames mängitakse 25. novembril Rudupisega ning päev hiljem Pieno zvaigzdesi meeskonnaga.

Mängijate tervis
Kui reedel jäid vigastuse tõttu Valgaga mängust eemale neli põhirivistuse meest – Marek Doronin, Timo Eichfuss, Rain Raadik ja Sten Sokk, siis selle nädala lõpus on ehk lootust sellest nimekirjast maha tõmmata Rain Raadiku nimi, kes peaks nädala lõpuks oma jalavigastusest paranema. Marek Doronin ja Timo Eichfuss peaksid nädala lõpus hakkama taas pallitrenne tegema ning Sten Sokk teeb läbi põletikuvastast ravikuuri ning jääb selle nädala mängudest kõrvale.

Tuletan veel meelde, et käimas on kampaania, mille raames kõikide meie Facebooki sõprade vahel loositakse 1000 fänni täitumisel välja kaks omanimelist viskesärki. Seega tasub ennast fänniks märkida.

Head korvpallinädalat!