12.12.11 – kaks kodust G4S KML mängu

TÜ korvpallinädal: kaks kodust G4S KML mängu

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond lõpetab G4S KMLi esimese ringi kohtumised kahe kodumänguga, kolmapäeval võetakse vastu Pärnu ja neljapäeval Valga meeskond. Kui mõlemast mängust võetakse võit, siis lõppeb G4S KML hooaja esimene pool vaid ühe kaotusega.

Järgmised mängud
Sellel kalendriaastal on G4S KML raames jäänud pidada kaks kodumängu. Kolmapäeval, 14. detsembril võetakse vastu Pärnu KK meeskond ja päev hiljem ehk neljapäeval, 15. detsembril võõrustatakse Valga KK meeskonda. Mõlemad kohtumised algavad TÜ spordihallis kell 19.00 ning pilet ühele mängule maksab 3€ ja sooduspilet 2€.

Karikavõistlused
Juba mõne nädala pärast, 29.-30. detsembrini mängitakse Pärnu Spordihallis toimuval Final Fouril taaskord välja Eesti meeste korvpallikarikas. Karikakaitsja Tartu Ülikool loodab selgi turniiril omade tugevat toetust.

Neljapäeval, 29. detsembril kohtub Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kell 18.00 algavas poolfinaalmängus TTÜ Korvpalliklubiga ning kell 20.00 algavas teises poolfinaalis on omavahel vastamisi mullune karikafinalist BC Rakvere Tarvas ja Tallinna BC Kalev/Cramo.

Reedel, 30. detsembril kohtuvad kell 18.00 omavahel 3.-4. koha mängus poolfinaalide kaotajad ning kell 20.00 peetakse maha karikavõistluste finaalmäng. Turniiri piletipakettide ega üksikpiletite hindu ei ole veel välja kuulutatud.

Fänniklubi teeb ettepaneku kõigil neil, kes oleksid huvitatud ühis(t)est sõidust (sõitudest) karikavõistluse Final Fouri mängudele Pärnusse, endast märku anda, kirjutades meiliaadressile info@rockfanclub.ee ning pannes kirja oma nime ja telefoninumbri. Vastavalt huviliste arvule organiseeriksime ühise transpordi. Mida kiiremini huvilisi tekib, seda kiiremini saab paika ka kõik muu!

BBL kalender
Paika on saanud ka Balti liiga teise poolaasata mängudekalender. Pärast aastavahetust alustatakse mängudega juba 4. jaanuaril kui kodusaalis võetakse vastu Ventspils. Mõni päev hiljem, 7. jaanuaril võõrustatakse Liepajas Lauvast. Jaanuarikuusse jääb veel üks Leedureis – 14.-15. jaanuaril kohtutakse Juventuse ja Kedainiai/Triobetiga ning 27. jaanuaril mängitakse TÜ spordihoones Pieno Žvaigzdesi meeskonnaga.

Fännide jõulupidu
Fännide tänavune jõulupidu toimub reedel, 16. detsembril algusega kell 19.00 Kolme Ahvi pubis.

Kohapeal on söök-jook ja programm, tähtis on kaasa võtta jõulukingitus väärtuses 3 eurot. Osavõtutasu on fänniklubi liikmetele 5 eurot ja kõikidele teistele fännidele 8 eurot.

Enne jõulupidu mängivad fännklubi liikmetest koosnev Rock Basketballi korvpallimeeskond spordiklubi administratsiooni meeskonna vastu korvpalli. Kel soovi kaasa elada, siis mäng algab TÜ spordihoone IV pallisaalis reedel kell 16.30.

Mängijate tervis
Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna vigastatute rivi on võrreldes paarinädalataguse ajaga oluliselt vähenenud ja selle nädala G4S KML kohtumistes ei tee kaasa vaid Rain Raadik ja Sten Sokk. Rain Raadik taastub sääre luuümbrise põletikust ning kuigi Sten Sokk sai mõne minuti mänguaega kohtumises Šiauliai vastu, siis jätkab ta treeninguid individuaalplaani alusel.