Tule vabatahtlikuks

Hea lapsevanem

BC Tartu Korvpallikool kutsub vabatahtlikuks!

BC Tartu Korvpallikool on Lõuna-Eesti suurim korvpallikool, mis tegeleb igapäevaselt lastele korvpalli õpetamisega, treenib lapsi kehaliselt ning propageerib sportlikke eluviise üldiselt. Vabatahtliku abi mõjutab Tartu korvpalli alates BC Tartu Palliringi lastest lasteaedades kuni esindusmeeskonna mängijateni välja. Iga lapsevanem, sugulane või tuttav saab anda oma panuse. Kuna sellega toetakse oma lapse ning kogukonna klubi arengut, saab sellist tegevust suure uhkusega võtta!

Kuidas asi täpsemalt toimub?
Eesmärk on luua vabatahtlike „armee“, kes oleks nõus aitama klubi poolt korraldatud üritusi sujuvamalt läbi viia. Iga inimene, kes ennast registreerib BC Tartu Korvpalikooli Vabatahtlikuks, saab kutse appi tulla. Siin loetelu mõnedest suurimatest üritustest, mida Korvpallikool korraldab:

Tartu Basket Cup
EYBL Tartu etapid
BBBL Tartu etapid
BC Tartu Pallipäev
Korvpallikooli hooaja lõpetamine
Lisaks väiksemaid üritused

Tulemuseks on edukalt korraldatud sündmused. Nende käigus saadud positiivne emotsioon, uued tuttavad ning koostegemise rõõm. Vahetub suur hulk infot ning ürituste peakorraldajad saavad uusi ideid ning abiliselt tutvuvad Korvpallikooli köögipoolega. Vabatahtlikuks olemisega ei kaasne olulisi kulusid. Sõltuvalt sündmusest pakutakse toitlustust ning transporti. Võimalusel T-särk või meenepakk. Kõige magusam on siiski saadud emotsioon, kogemus, uued sõbrad ja fun.

Siin natuke tagasisidet 2017 a turniiri Salva Basket Cup vabatahtlikelt:

Dmitri Desjatnikov: Eelkõige olen olnud vabatahtlikuna abis kuna minu poeg Dmitri käib BC Tartu Korvpallikooli trennis ja pean oma kohustuseks võimaluse korral abistada treenereid ning organisatsiooni.
Huvi pakkus ka väljakutse tuua Tartusse turniirile meeskondi endise Nõukoguse liidu riikidest. Üllatuseks oli see, et võistkonnad tulid turniirile lähedalt asuvast Pihkvast kui ka 2400km kaugusel asuvast Komi vabariigist. Ma sain emotsionaalselt väga suure rahulduse sellest, et sain aidata teha ajalugu ja olla abis Lõuna Eesti suurima korvpalli turniiri korraldamises“

Tiina Eksi: Tere, oleksin väga pettunud kui sel aastal appi ei kutsutaks. Oleme suutnud tiimiks ühendada mitte ainult poisid, vaid ka poiste taustajõud. Seega on minu jaoks auküsimus, kuidas me ürituse korraldamisega hakkama saame, mis mulje jääb külalistele Tartu Basket Cupist, BC Tartu Korvpallikoolist ja Tartust üldse. Võiks ju teha näo, et eelmisel aastal oli töö väga kurnav, aga tegelikult sattusin kokku üliägedate “kaastöötajatega” ja töö oli samavõrd panustav kui meelelahutuslik. Mainimata ei saa jätta ka põnevat seltskonda külalistiimide ja nende taustajõudude näol. Olla osa millegi märkimisväärse korraldamisest annab hea tunde ja kinnitab poistele, et nende tegemised lähevad vanematele korda.

Peeter Toomas Tael: „Sain hea kogemuse selle pealt kuidas käib suurvõistluste korraldamine, ning avanes võimaluse näha ka telgitaguseid. Oma koduklubi toetamine on minu jaoks oluline, sellepärast olin ka eelmine aasta Salva Basket Cupi ajal abis“

Tormi Teedemaa: „Salva Basket Cup 2017 andis võimaluse korraldada suurüritust ning õppida kuidas planeerida enda aega ja praktiliselt kõik läbi viia. Suhtlemisoskust sai praktiseeritud nii inglise kui eesti keeles.“