Treeninggrupid

Alustavatele lastele

 

U9 poisid

2013-2014

U8 Põnnitrenn 

Lasteaia lapsed

U9 tüdrukud

2013-2014
Olari Narits Jano Kunts Esko Tõnisson

Tartu Ülikoolis tegutsevad treeninggrupid

 

TÜ II/EVIKO

Duubelvõistkond

TÜ III/Tartu Terminal

2003-2005

U16 I Lõvid

2006
Peatreener: Brian McCormick
Abitreener: Esko Tõnisson
ÜKE treener: Ott-Erik Kalmus
Peatreener: Esko Tõnisson
ÜKE treener: Ott-Erik Kalmus
Peatreener: Brian McCormick
Abitreenerid: Joosep Toome, Jano Kunts
ÜKE treener: Ott-Erik Kalmus
Saku Esiliiga, U18 G4S NL Saku II liiga, U18 G4S NL U16 G4S NL, U16 EYBL

U16 II Kotkad

2006-2007

U15 Draakonid

2007

U14 I Leopardid

2008
Peatreener: Kaupo Altsaar
ÜKE treener: Ott-Erik Kalmus
Peatreener: Joosep Toome
Abitreener: Brian McCormick
ÜKE treener: Ott-Erik Kalmus
Peatreener: Olari Narits
Abitreener: Jano Kunts
U16 G4S NL U16 G4S NL, U15 EYBL U14 G4S NL, U14 EYBL

U14 II Pullid

2008-2009

U13 Tiigrid

2009

U12 Puumad

2010
Peatreener: Rene Sepp
ÜKE treener: Liis Roose
Peatreener: Rene Sepp
Abitreener:Jano Kunts
Peatreener: Jano Kunts
ÜKE treener:Liis Roose
U14 G4S NL G4S U14/U13 NL, U13 BBBL G4S Mini, U12 BBBL

U11 Pantrid

2011

U10

2012
Peatreener: Kaiti Vasiljeva Kaupo Altsaar
G4S Mini/Makro, U11 BBBL G4S Mikro

U13 Hundid
tüdrukud

2009-2010

U11 Gepardid
tüdrukud

2011-2012
Peatreener: Kätlin Korjus
ÜKE treener: Liis Roose
Peatreener: Janeli Lilleallik
ÜKE treener: Liis Roose
G4S U14 NL, U13 BBBL G4S Mini/Makro, U11 BBBL

Treeninggrupid Tartu koolides

 

Raatuse koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

T 14.45-16.15
N 14.30-16.00

Puškini koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 14.00-15.00
R 14.30-15.30

Veeriku koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 15.15-16.45
K 14.45-16.15

Jano Kunts Lehar Kumari Rene Sepp

Variku koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 14.00-15.30
N 14.00-15.30

Forseliuse koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

T 14.30-16.00
R 14.30-16.00

Annelinna koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 14.45-16.15
K 14.45-16.15

Martin Rosenthal Olari Narits Artur Kusnerov

Kivilinna koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 16.30-17.30
K 16.30-17.30

Artur Kusnerov

Treeninggrupid Tartust väljaspool

 

Luunja

U10, U14 II

Melliste

T 15.00-16.30
N 15.00-16.30

Võnnu

E 14.30-16.00
K 16.30-18.00
R 14.30-16.00

Kaupo Altsaar Kaupo Altsaar Peeter-Toomas Tael