Suvelaagrid

Tartu Ülikooli Korvpallikooli suvelaagrid 2019

Tartu Ülikooli Korvpallikooli suvine õppe- ja treeningtegevus toimub kõigi pallurite jaoks suvelaagrites. Laagris osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 05.06.2019. Ülekandeid ootame MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arveldusarvele EE241010220074857017.

KÄÄRIKU LAAGER

Tasumise tähtaeg on 19.06 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna KÄÄRIKU SUVELAAGER ning I VAHETUS, II VAHETUS või III VAHETUS ja treener. Näide: Kaupo Korvpallur, Kääriku laager, I vahetus, treener Joosep Toome)
I vahetuse laagri maksumus 352 € (1.-17. juuli)
II vahetuse laagri maksumus 198 € (1.-10. juuli)
III vahetuse laagri maksumus 154 € (10.-17. juuli)

REGISTEERI SIIN!


Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas. Ei sisalda transporti!

KUREMAA LAAGER (terve korvpallikool)

Tasumise tähtaeg on 30.07 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna KUREMAA SUVELAAGER ning I VAHETUS või II VAHETUS ja treener. Näide: Kaupo Korvpallur, Kuremaa suvelaager, I vahetus, treener Joosep Toome)
I vahetuse laagri maksumus 140 € (13.-19. august)
II vahetuse laagri maksumus 80 € (13.-16. august)

REGISTREERI SIIN!


Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas. Ei sisalda transporti!

LAAGRITE ÜLDINFO:

Laagrisse kaasa võtta sise- ja välistreeningu riided ning jalanõud, isiklikud hügieenitarbed, saunalina, ujumisriided, vabaaja riided ja jalanõud. Soovitatavad lisad on ka sääsetõrjevahendid, vihmakeep, seljakott, joogipudel ja taskuraha.

Ravimite tarvitamisel kindlasti teavitada treenerit ja anda lapsele kaasa vajalikud ravimid, sh allergiaravimid. Lapsevanem on vastutav lapse tervisliku seisundi kohta õigete andmete esitamise eest, sh järgnevatel juhtudel: allergia, astma, südamepuudulikkus või -rike, langetõbi, vaktsineerimised.

Treeneril on õigus kõrvaldada õpilane laagrist, kui õpilane on jämedalt rikkunud laagrikorda. Nimetatud juhul teavitab treener viivitamatult vanemaid. Õpilase kõrvaldamisel laagrist laagrimaksu ei tagastata ja laagris tekitatud kahju kuulub lapsevanemate poolt hüvitamisele.

Detailsem info iga treeninggrupi treenerilt.

NB! Elame küll tehnikaajastul, kuid soovitame igasugune elektroonika (PSP ja muud elektroonilised mängud, telefonid) koju jätta. Tegemist on spordilaagriga ning igasugune koostegemine ja sõbrustamine vabal ajal aitab meeskonnatundele vaid kaasa. Vaba aja veetmiseks soovitame pigem kaasa võtta raamat, lauamängud, kaardid vms. Vajadusel korjab vastutav treener poistelt telefonid laagri ajaks ja hoiab oma käes – soovi korral koju helistada, saab treeneri käest telefoni ajutiselt tagasi paluda.