Suvelaagrid

Tartu Ülikooli Korvpallikooli suvelaagrid 2023

Tartu Ülikooli Korvpallikooli suvine õppe- ja treeningtegevus toimub kõigi pallurite jaoks suvelaagrites. Laagris osalemiseks palume registreeruda.

Registreerumiste põhjal koostatakse arved ning saadetakse meili peale. Registreerumisvormi esitamisega kinnitab lapsevanem või hooldaja oma soovi lapse laagris osalemiseks ning võtab kohustuse tasuda laagri maksumuse eest väljastatav arve.

Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas.

Laagritasu ei sisalda transporti!

LINNALAAGRID

Igas linnalaagris moodustatakse kolm gruppi 2013 poisid, 2014-2015 poisid ja 2013-2015 tüdrukud

I laager / 19.06.23-22.06.23
II laager / 03.07.23-07.07.23
III laager / 07.08.23-11.08.23

KÄÄRIKU SUVELAAGER

I vahetus / 16.07-21.07.23 / maksumus 175€
Poisid kuni U12
Tüdrukud kuni U14

II vahetus / 21.07-30.07.23 / maksumus 315 €
Poisid U13 kuni U17

 

LAAGRITE ÜLDINFO:

– Laagrisse kaasa võtta sise- ja välistreeningu riided ning jalanõud, isiklikud hügieenitarbed, saunalina, ujumisriided, vabaaja riided ja jalanõud. Soovitatavad lisad on vihmakeep, seljakott, joogipudel ja taskuraha.

– Ravimite tarvitamisel kindlasti teavitada treenerit ja anda lapsele kaasa vajalikud ravimid, sh allergiaravimid. Lapsevanem on vastutav lapse tervisliku seisundi kohta õigete andmete esitamise eest, sh järgnevatel juhtudel: allergia, astma, südamepuudulikkus või -rike, langetõbi, vaktsineerimised.

– Treeneril on õigus kõrvaldada õpilane laagrist, kui õpilane on jämedalt rikkunud laagrikorda. Nimetatud juhul teavitab treener viivitamatult vanemaid. Õpilase kõrvaldamisel laagrist laagrimaksu ei tagastata ja laagris tekitatud kahju kuulub lapsevanemate poolt hüvitamisele.

Detailsem info iga treeninggrupi treenerilt.

NB! Elame küll tehnikaajastul, kuid soovitame igasugune elektroonika (PSP ja muud elektroonilised mängud, telefonid) koju jätta. Tegemist on spordilaagriga ning igasugune koostegemine ja sõbrustamine vabal ajal aitab meeskonnatundele vaid kaasa. Vaba aja veetmiseks soovitame pigem kaasa võtta raamat, lauamängud, kaardid vms. Vajadusel korjab vastutav treener poistelt telefonid laagri ajaks ja hoiab oma käes – soovi korral koju helistada, saab treeneri käest telefoni ajutiselt tagasi paluda.