Lõppes noorteturniir Salva/Rock Minibasket Cup

Möödunud nädalavahetusel korraldasRocki korvpallikool rahvusvahelise turniiri oma kõige pisematele treenijatele. 21.-22. mail TÜ spordihoones toimunud „Salva/Rock Minibasket Cupil„ osales kahes poiste vanusegrupis kokku 12 meeskonda Eestist ja Lätist.

2001 sü. a positele mõeldud vanusegrupis osalesid lisaks Rocki korvpallikooli Tartu Salva/Rock meeskonnale veel külalismeekonnad Rakvere, Märjamaa ja Kandava Spordikoolidest, Erkmaa Korvpallikoolist ja Viimsi Korvpalliklubist. 2002 sü. a poiste vanusegrupis pidasid lahinguid kaks koduklubi meeskonda, Rakvere ja Kandava Spordikooli, T. Soku Korvpallikooli ning Korvpalliklubi Pärnu noortevõistkonnad.
Turniiri vanemas vanusegrupis õnnestus võidukarikas jätta Tartusse, seda küll Erkmaa KK noortemeeskonnale, kes edestas kõikides mängudes kindlalt oma turniirivastaseid. Vastupidiselt vanemale grupile kulges nooremas vanusegrupis võitja selgitamine põnevalt. Omavahel vastamisi astusid turniiril võrdse arvu võite kogunud T. Soku KK ja Rakvere SK meeskonnad. Tasavägises esikohta otsustavas mängus napsasid kuldse medali enda kaela Rakvere SK kasvandikud.
Vaatamata koduväljaku eelisele Tartu Salva/Rock meeskonnad sel turniiril oma paremust vastastele peale suruda ei suutnud. Koduklubi meeskondadest kõrgeima auhinnalise kolmanda koha võitsid treener Rein Raami juhendatavad 2002 sü. a poisid. Samas vanusegrupis võistelnud Tartu Salva/ Rock I võistkond (treener Olari Narits) pidi leppima turniiri kuuenda kohaga. Vanemas vanusegrupis mänginud treener Jano Kuntsi kasvandikud saavutasid viiest mängust ühe võidu ning kokkuvõtlikult turniiri viienda koha.
Vanusegruppide lõplik paremusjärjestus Salva Rock Minibasket Cup´il:
2001 sü. a                                                      2002 sü. a
1. Erkmaa KK (tr. Gert Prants)                    1. Ralvere SK (Mart Suursu)
2. Rakvere SK (tr. Märt Raam)                    2. T. Soku KK (tr. Mart Uuehendrik)
3. Märjamaa SK (tr. Ants Riismaa)            3. Tartu Salva/Rock II (tr. Rein Raam)
4. BS Kandava (tr. Ivars Bambis)               4. BS Kandava (tr. Janis Bambis)
5. Tartu Salva/Rock (tr. Jano Kunts)          5. KK Pärnu (tr. Juri Larionov)
6. Viimis KK (tr. Sulev Särekanno)             6. Tartu Salva/Rock II (tr. Olari Narits)

Salva Rock Minibasket Cup´i vanema vanusegrupi sümboolsesse viisikusse kuulusid :

Kaspar Kitsing (Erkmaa KK), Elvis Toomistu (Märjamaa SK), Endijs Kaneps (BS Kandava), Kristen Loot (Tartu Salva/Rock), Jürnas Vigolainen (Rakvere SK).Nooremas vanusegrupis nimetati kõikide võistkondade turniiri parimad mängijad:Kristjan Sillaots (KK Pärnu), Reio Puistaja (Tartu Salva/Rock II), Aleks Sander Vändra (Tartu Salva/Rock I), Andre Loigu (T. Soku KK), Karlis Senbergs (BS Kandava), Hendrik Johann Kerm (Rakvere SK).
Salva Rock Minibasket Cup´i korraldajad tänavad turniiri toetajaid, kelleks olid Salva Kindlustus, Tartumaa ja Eesti Kultuurkapital, Autospirit, AS A Le Coq, Jam Jam, Fun Maker, Starest Hotell, Tartu TK (Ujula Konsum)
Lisaks tänavad Rocki korvpallikooli meeskonnad koos treeneritega kõiki lapsevanemaid ja publikut kaasaelamise eest!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud