Hooajapilet

Panasonic ja Bellfire esitlevad

TÜ/Rocki hooajapääse 2015/2016

Tartu Ülikool/Rock peab algaval hooajal sõltuvalt tulemustest ca 60-70 mängu Alexela KMLis, Balti liigas ja FIBA Europe Cup sarjas. Neist pea pooled kodus.

Kui sa soovid kohapeal kaasa elada kõikidele kodumängudele kõikides sarjades , siis on parim variant selleks hooajapääse, mille variante on sel hooajal neli:

 • Vabasektori hooajapääse – 99 € / 89 € 2014/2015 hooajapääsmega
 • Istekohaga hooajapääse – 140 / 125 € 2014/2015 hooajapääsmega
 • Fänniklubi hooajapääse – 120 €
 • VIP Toetaja hooajapääse – 499 €

Osta TÜ/Rocki hooajapääse Piletilevist

Vabasektori hooajapääse –  99 € / 89 € 2014/2015 hooajapääsmega

Kui sa soovid kohapeal kaasa elada kõikidele kodumängudele kõikides sarjades ilma kindla istekohata, siis sobib sulle kõige paremini vabasektori hooajapääse, mis maksab 99 eurot. Eelmise hooaja hooajapileti numbri sisestamisel boonuskoodi reale kukub vabasektori hooajapääsme hind 89 eurole. Ühe numbriga saab osta ühe soodushinnaga pileti.

 • Kõikide vabasektori hooajapääsmete ostnute vahel läheb loosi üks Bellfire kott-tool.
  Loosimisel osalemiseks vaata siia – https://goo.gl/Kk7XiD

Istekohaga hooajapääse – 140 / 125 € 2014/2015 hooajapääsmega

Kui soovid oma istekohta tribüünil kogu 2015/2016 hooajaks kõigil TÜ/Rocki kodumängudel, siis on sinu  valik istekohaga hoojapääse hinnaga on 140 eurot. Eelmise hooaja hooajapileti numbriga on algava hooaja pileti hind 125 eurot. Ühe numbriga saab osta ühe soodushinnaga pileti.

 • Kõikide istekohaga hooajapääsme ostnute vahel paneme loosi Panasonicu televiisori.
  Loosimisel osalemiseks vaata siia – https://goo.gl/Kk7XiD

Fänniklubi hooajapääse – 120 €

Rocki fänniklubi liikme hooajapääse maksab 120 eurot ning see tagab istekoha Fännitsoonis kõikidele hooaja mängudele. Pileti ostmiseks sisestada väljale “(Soodus) kood” enda personaalne kood, seejärel avaneb müügiks sektor ÜLIKOOLI tribüün, fännitsoon. Nüüd kirjuta koguse välja pileti kogus. Ühe personaalse fännikoodiga on võimalik osta üks fänni hooajapilet)

 • Kõikide fänniklubi hooajapääsmete ostnute vahel läheb loosi üks Bellfire kott-tool.
  Loosimisel osalemiseks vaata siia – https://goo.gl/Kk7XiD

VIP toetaja hooajapääse – 499 €

Kui sa aga soovid meeskonna tegemistele omalt poolt õla alla panna, istuda omanimelisel toolil väljaku ääres, parkida auto eraldi parklasse ning mängul süüa-juua Triobet Business Lounge’is, siis on sinu valik VIP Toetaja hooajapääse hinnaga 499 eurot.

 • VIP Toetaja hooajapileti ostnutele märkimine kodulehel ja eksklusiivne meene meeskonna poolt.
  Andmete jaoks vaata siia – https://goo.gl/Kk7XiD

 

Infoks

Hooajapilet erihinnaga eelmise hooaja kaardi omanikule. Pileti ostmiseks sisestada internetipoes väljale “(Soodus) kood” oma eelmise aasta kaardi number. Pileti ostmisel valida hinnatüübiks “Hooajapilet ERI”. Ühe koodi alusel saab selleks hooajaks lunastada ühe soodsama hinnaga hooajapääsme.

Kuni 6 aastased lapsed (k.a.) saavad mängudele tasuta, kui istuvad saatja süles.

NB! Hooajapileti ostjal tuleb oma paberpilet nimelise plastikkaardi vastu vahetada TÜ spordihoone (Ujula 4, Tartu) administraatori juures. Kaasa tuleb võtta Piletilevist ostetud hooajapilet ja isikut tõendav dokument.

Hooajapiletite müük toimub ainult läbi Piletilevi internetipoe!

hooajapilet_19x12