Väljasõidud – Latvijas Universitate 27.01.2019

Head sõbrad!

Pühapäeval, 27. jaanuaril mängib Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Eesti-Läti ühisliigas Latvijas Universitātega. Kell 17.30 algav mäng toimub Riias Elektrumi Olümpiaspordikeskuses ja kohale sõidab ka fänniklubi esindus.

Et fännireis võimalikult hästi õnnestuks, palume kogu alljärgnev info hoolikalt läbi lugeda.

Tartu-Riia-Tartu fännireisi hind* on
1. fänniklubi liikmetele 15–20 eurot,
2. mitteliikmetele 20–25 eurot.

*10 tasuta mängupiletile on eesõigus reisile registreerunud fänniklubi liikmetel, seejärel kõigil teistel fännireisist osavõtjatel samuti registreerumise järjekorras ning viimaks kõigil ülejäänud fänniklubi liikmetel ja huvilistel, kes oma tulekust teada annavad. Kohapeal maksab täispilet neli ja sooduspilet kaks eurot

Buss väljub TÜ Spordihoone eest (Ujula 4). Koguneme kella 12.30ks ja väljume esimesel võimalusel. Palume mitte hilineda.

Kõigil reisist osavõtjatel peab kaasas olema ID-kaart või pass!!!

Kõigil reisilistel on õigus ühele MV Spordiklubi mis tahes paketi 20protsendilisele soodusflaierile. Flaiereid jagatakse kõigil reisidel küsijatele, kuniks sooduskuponge jätkub.

Registreerumisinfo

Registreerumiseks tuleks saata e-kiri fänniklubi ametlikule meiliaadressile info@rockfanclub.ee ja panna kirja tulija(te) ees- ja perekonnanimi ning telefoninumber.

NB! Hetkel on reisile registreerunud kaheksa fänni: Hetkel on reisile registreerunud 10 fänni, sealhulgas Mari, Urve, Leena, Aavo, Roald, Marika, Asso, Martin E. ja Don. Kui keegi registreerunutest mingil põhjusel siiski tulla ei saa, siis palume sellest kindlasti eelnevalt teada anda!