Tartu augusti 3×3

Neljapäeval, 20. augustil teeme Tartu Ülikooli spordihoones ühe korraliku kossupeo – ootame kõiki osalema 3×3 turniiril, mille auhinnad on vägagi korralikud.

Turniir toimub kuues võistlusklassis:
● U10 poisid
● U11 tüdrukud
● U12 poisid
● U14 poisid
● U17 poisid
● Ettevõtted

Nooremate vanuseklasside mängudega alustatakse neljapäeval, 20. augustil kell 10.00 ning vanemad alustavad kell 12:00 ja 14:00. Täpsem ajakava selgub hiljemalt 10. augustiks.

Lisaks mängudele toimuvad viskevõistlused ning muu meelelahutus.

Turniiri auhindade seast leiab pääsmeid Eesti meeste rahvusmeeskonna otsustavatele mängudele novembris, kuid lisaks panevad auhinnad välja Lange Motokeskus, Husqvarna esindaja Reginett, Kliimakaubamaja ning Aasta Auto Škoda. Suu teeb magusaks Kommipomm. Auhinnalaud täieneb veelgi!

Kõigile osalejatele turniiri meene.

Turniiri osavõtutasu noorteklassis on soodushinnaga kuni juuli lõpuni 20 eurot võistkonna kohta ning augustis tavahinnaga 25 eurot. Osavõtutasu saab maksta Tartu Ülikooli spordihoone administraatori juures kaardiga või sularahas. Spordihoone on avatud iga päev kell 9.00-20.00.

Igas vanuseklassis on võistkondade arv piiratud!

Ettevõtete turniiri info
Ettevõtete võistlusklassis on osalustasu 200 eurot + käibemaks võistkonna kohta. Võistkonnas võivad olla nii mees- kui ka naismängijad. Osavõtutasu sisaldab turniiril osalemist, korralikke auhindasid esikolmikule, viskevõistlusi, sauna ning lisaks turniirijärgset banketti.

Turniiril osalevate võistkonna kohtade arv on piiratud – kiirusta, et oma võistkond kirja panna!

Registreeri oma võistkond Tartu augusti 3×3 turniirile