TÜ/Rocki hooajapiletid on müügil Piletilevis + tasuta T-särk

Alates tänasest on esmakordselt võimalik osta terveks hooajaks kindel istekoht kõikidele Tartu Ülikool/Rocki algava hooaja kodumängudele. Hooajapiletid on kuni 30. septembrini müügil Piletilevi keskkonnas ja hinnaks on 95€.

Algaval hooajal kolib TÜ/Rock oma piletimüügi üle Piletilevi keskkonda. Esimese pääsukesena on müügil hooaja 2013/2014 hooajapiletid, mis annavad kindla istekoha kõikidele selle hooaja TÜ/Rocki mängudele, sealhulgas Alexela KML, Balti liiga ja EuroChallenge mängudele. Hooajapiletid on müügil kuni 30. septembri südaööni.

Hooajapilet maksab 95€ ning neile, kes sisestavad sooduskoodi kohale oma eelmise hooaja hooajapileti numbri, langeb hind 85€ peale. Erisoodustusena saavad kõik TÜ/Rocki fänniklubi ametlikud liikmed hooajapileti fännisektorisse 80€ eest ja seda spetsiaalse fännikoodi sisestamisel. Fännikoodi saab fänniklubi kaudu.

Kõikidele hooajapileti ostjatele paneme kauba peale ka Rocki T-särgi. Hooajapileti ostjad saavad Piletilevi keskkonnas ostu ära sooritada ning esialgu vastu ajutise pileti. Ajutise pileti saab alates 2. oktoobrist vahetada nimelise plastikkaardi vastu TÜ spordihoone administraatori juures. Samas saab kätte ka T-särgi.

Sel hooajal toimub ka mängude üksikpiletite müük Piletilevis, mis tähendab seda, et suur osa saalist on kindlate istekohtadega ning äärmised tribüünid nn vabasektor.

TÜ/Rocki üksikpiletite hinnad on istekohtadel 7€ ja vabasektoris 6€. Sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele on istekohtadel 6€ ja vabasektoris 5€. Nagu kombeks, siis ametlikke fänne kohtleme kõige paremini ja neile on pilet kõikidele mängudele kohaga fännisektoris 4€. Kui jätta pileti soetamine enne mängu kohapeale, siis lisandub piletihinnale 1€.

Soovitame soojalt järjekordade vältimiseks ja odavama hinna saamiseks osta mängupilet juba enne Tartu Ülikooli spordihoonesse tulemist Piletilevi müügipunktist, internetilehelt või mobiilirakenduse kaudu ära.

Plaanime sel hooajal TÜ spordihoone pallisaalidest võtta maksimumi, mis tähendab, et uuendusi ja üllatusi tuleb hooaja käimaminnes veelgi. Kindlasti tasub oma silmaga vaatama tulla, mismoodi õige rokkimine käib. Esimene variant seda teha on kolmapäeval, 2. oktoobril kui TÜ/Rock võõrustab Alexela KML raames Tallinna Kalevi meeskonda. Kohtumine algab kell 19.00.

TÜ/Rocki hooajapileti saab osta ja saaliplaaniga tutvuda Piletilevi lehel