Toetajad

TartuYlikool
Tartu Ülikool kannab Eesti rahvusülikoolina vastutust ühiskonna ees seisvate ülesannete lahendamise eest, tagades eesti haritlaskonna ning keele ja kultuuri järjekestvuse ning andes oma panuse hariduse, teaduse ja tehnoloogia ning muu loometegevuse arengusse kogu maailmas.

www.ut.ee | Instagram: @tartu_ulikoolwww.fb.com/tartuylikool


Tartu on heade mõtete linn. Suuruselt teises Eesti linnas elab pisut alla 100 000 inimese, neist suur osa tudengeid.

www.tartu.ee | www.facebook.com/tartulinn

Saku Õlletehas on Carlsbergi Groupi kuuluv Eesti suurim õlle- ja joogitootja. Aastatel 2001-2015 oli Saku Õlletehas Rocki brändiga ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna nimisponsor.

www.saku.ee


Betsafe (varem Triobet) on Eesti vanim ja suurim spordiennustust, online-pokkerit ning mitmeid veebipõhiseid osavus- ning õnnemänge pakkuv ettevõte. Betsafe on Tartu Ülikooli meeskonna suursponsor alates hooajast 2012/2013.

www.betsafe.ee

Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste. Sportland on TÜ/Rocki varustuspartner.

www.sportland.ee | Instagram: @sportlandeestiwww.fb.com/sportlandeesti


Ceresit on Henkeli ehitustoodete bränd, mis pakub juba 20 aastat kvaliteetset ehituskeemiat kogu Baltikumis. Valdkonnad, milles oleme tuntust kogunud on plaadiliimid ja vuugitäited, fassaadisegud ning -krohvid, mitmesugused põrandatooted ning hüdroisolatsioon.

www.ceresit.net/ee 


Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine. Kontserni 2014. aasta kogukäive oli 6,8 miljardit inglise naela. G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 611 000 inimese.

www.g4s.ee


 Mapri Ehitus on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Peaasjalikult osutatakse projektipõhist peatöövõttu, ollase seotud põllumajandusehitusega, lisaks teostatalse betooni- ja elektritöid üle Eesti.

www.mapri.eu


 

TMB Element on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides. Toodetakse kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid monteeritavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, TT-ribipaneele, treppe, rõdusid ja muid raudbetoontooteid.

www.tmbelement.ee


Tartu Tarbijate Ühistu koondab Tartu ja Tartumaa Konsumi, Maksimarketi, AjaO ning E-Ehituskeskuse kaupluseid. Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu – ETK.

www.etk.ee/uhistu/tartu-tarbijate-kooperatiiv


Dorpat hotell on 410-kohaline hubane ja kaasaegne hotell Tartu kesklinnas Emajõe kaldal. Tartu Ülikooli külalised ja vastasmeeskonnad peatuvad just Dorpat hotelli mugavates ruumides.

www.dorpat.ee 


Science in Sport (SiS) on olnud teerajaja sporditoitumise valdkonnas alates selle asutamisest 1992. aastal. SiS pakub parimat taastumisealast tuge tippsportlastele.

www.scienceinsport.ee | www.fb.com/sisestonia

Roadnet OÜ on 2011. aastal erakapitalil loodud ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda usaldusväärset ja paindlikku teenust. Ettevõtte põhiline tegevusvaldkond on puistematerjalide transport Eestis.

www.roadnet.ee

AS Eviko on Tartu ehitusfirma, kes viib tellija soovid ellu alates projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni.

www.eviko.ee

Reginett asub Lõunakeskuses ning tegeleb metsa- ja aiatehnika müügi ning hooldusega. Kaubamärgid Husqvarna, Stiga, Kärcher, Yardman, McCulloch, Singer jpt.

www.reginett.ee

Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk. Piletid kättesaadavad 170-s müügipunktis üle-Eesti ja internetikeskkonnas. Kultuur on lähedal!

www.piletilevi.ee
www.fb.com/piletilevi.ee 


Tartu Mill – Eesti veski aastast 1885. 100% durum nisujahust valmistatud pasta on nagu Itaaliast!

www.tartumill.ee
www.fb.com/tartumill

Jazz Pesulate ketis on 14 Jazz Pesulat viies Eestimaa linnas – Tallinnas, Tartus, Viljandis, Paides ja Keilas.

www.jazzpesulad.ee
www.fb.com/jazzpesulad

Sangar toodab Eestis tippkvaliteediga triiksärke ja vormirõivaid. 55 miljonit kogemust 55 miljonist särgist.

www.sangar.ee
www.fb.com/sangar


JamJam pakub aadressil Narva mnt 27 linna parimaid burgereid, wrappe, salateid, sushit ja palju muud. Avatud iga päev!

www.jamjam.ee
www.fb.com/jamjamkiirtoitcatering

Tartu Kaubmajas on linna parim valik moe- ja ilukaupu #tartukaubamaja #moekuulutaja

www.tartukaubamaja.ee
www.fb.com/tartukaubamaja

Kuule Ring FMi Tallinnas ja Harjumaal 105,8 MHz, Tartumaal 104,7 MHz, Pärnus, Lääne-Eestis 93,9 MHz ning Lõuna-Eestis 101,7 MHz

www.ringfm.ee


Berendsen pakub suurimat valikut vahetusvaipu ja logovaipu Eestis. Berendseniga võib kindel olla, et põrandad on puhtad.

www.berendsen.ee

Aura Keskuse ujulas, veepargis, terviseklubis ja saunades saab kogu perega mõnusalt aega veeta, lõõgastuda ja sportida.

www.aurakeskus.ee
www.fb.com/aurakeskus

Kimar transport on Lõuna-Eestis baseeruv ettevõte, mis tegeleb liinivedude, busside hooldus- ja remonditeenuste pakkumise ning varuosade müügiga.

http://www.kimar.ee


KSV Ekspert OÜ asub Lõunakeskuses ja firma põhitegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus, paigaldus ja lisateenused.

www.kliimakaubamaja.ee
www.fb.com/kliimakaubamaja

Zebra autokool Tartus pakub professionaalset liiklus- ja sõiduõpet kauaaegsete autosõiduõpetajate käe all.

www.autokoolzebra.eu
www.fb.com/autokoolzebra

AS Rantell on elektritööde ettevõte, mille põhitegevusalasse kuuluvad ka projekteerimine, elektrimõõtmised, käit ja elektrikilpide koostamine.

www.rantell.ee


Purutuli OÜ asutati 2003. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on puitpelletite ja puiduhakke tootmine ning müük.

purutuli.ee

Nord homes ettevõtte peamiseks tegevusalaks on energiatõhusate puitkonstruktsioonil põhinevate elementmajade, moodulmajade ning kivimajadeprojekteerimine ja ehitus.

www.nordhomes.com

Refocus silmakeskus

www.silmakirurgia.ee/et