Toetajad

TartuYlikool
Tartu Ülikool kannab Eesti rahvusülikoolina vastutust ühiskonna ees seisvate ülesannete lahendamise eest, tagades eesti haritlaskonna ning keele ja kultuuri järjekestvuse ning andes oma panuse hariduse, teaduse ja tehnoloogia ning muu loometegevuse arengusse kogu maailmas.

www.ut.ee | Instagram: @tartu_ulikoolwww.fb.com/tartuylikool


 

Tartu on heade mõtete linn. Suuruselt teises Eesti linnas elab pisut alla 100 000 inimese, neist suur osa tudengeid.

www.tartu.ee | www.facebook.com/tartulinn

Saku Õlletehas on Carlsbergi Groupi kuuluv Eesti suurim õlle- ja joogitootja. Aastatel 2001-2015 oli Saku Õlletehas Rocki brändiga ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna nimisponsor.

www.saku.ee


Betsafe (varem Triobet) on Eesti vanim ja suurim spordiennustust, online-pokkerit ning mitmeid veebipõhiseid osavus- ning õnnemänge pakkuv ettevõte. Betsafe on Tartu Ülikooli meeskonna suursponsor alates hooajast 2012/2013.

www.betsafe.ee

Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste. Sportland on TÜ/Rocki varustuspartner.

www.sportland.ee | Instagram: @sportlandeestiwww.fb.com/sportlandeesti


Ceresit on Henkeli ehitustoodete bränd, mis pakub juba 20 aastat kvaliteetset ehituskeemiat kogu Baltikumis. Valdkonnad, milles oleme tuntust kogunud on plaadiliimid ja vuugitäited, fassaadisegud ning -krohvid, mitmesugused põrandatooted ning hüdroisolatsioon.

www.ceresit.net/ee 


Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine. Kontserni 2014. aasta kogukäive oli 6,8 miljardit inglise naela. G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 611 000 inimese.

www.g4s.ee


 Mapri Ehitus on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Peaasjalikult osutatakse projektipõhist peatöövõttu, ollase seotud põllumajandusehitusega, lisaks teostatalse betooni- ja elektritöid üle Eesti.

www.mapri.eu


 

TMB Element on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides. Toodetakse kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid monteeritavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, TT-ribipaneele, treppe, rõdusid ja muid raudbetoontooteid.

www.tmbelement.ee


Tartu Tarbijate Ühistu koondab Tartu ja Tartumaa Konsumi, Maksimarketi, AjaO ning E-Ehituskeskuse kaupluseid. Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu – ETK.

www.etk.ee/uhistu/tartu-tarbijate-kooperatiiv


Dorpat hotell on 410-kohaline hubane ja kaasaegne hotell Tartu kesklinnas Emajõe kaldal. Tartu Ülikooli külalised ja vastasmeeskonnad peatuvad just Dorpat hotelli mugavates ruumides.

www.dorpat.ee 


Science in Sport (SiS) on olnud teerajaja sporditoitumise valdkonnas alates selle asutamisest 1992. aastal. SiS pakub parimat taastumisealast tuge tippsportlastele.

www.scienceinsport.ee | www.fb.com/sisestonia

AS Eviko on Tartu ehitusfirma, kes viib tellija soovid ellu alates projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni.

www.eviko.ee

Reginett asub Lõunakeskuses ning tegeleb metsa- ja aiatehnika müügi ning hooldusega. Kaubamärgid Husqvarna, Stiga, Kärcher, Yardman, McCulloch, Singer jpt.

www.reginett.ee

Piletilevi on Eesti suurim piletite on-line müügivõrk. Piletid kättesaadavad 170-s müügipunktis üle-Eesti ja internetikeskkonnas. Kultuur on lähedal!

www.piletilevi.ee
www.fb.com/piletilevi.ee 


Tartu Mill – Eesti veski aastast 1885. 100% durum nisujahust valmistatud pasta on nagu Itaaliast!

www.tartumill.ee
www.fb.com/tartumill

Jazz Pesulate ketis on 14 Jazz Pesulat viies Eestimaa linnas – Tallinnas, Tartus, Viljandis, Paides ja Keilas.

www.jazzpesulad.ee
www.fb.com/jazzpesulad

Sangar toodab Eestis tippkvaliteediga triiksärke ja vormirõivaid. 55 miljonit kogemust 55 miljonist särgist.

www.sangar.ee
www.fb.com/sangar


Arco Vara AS on 1992. aastal Eestis asutatud Baltimaade juhtiv kinnisvarakontsern.

www.arcovara.ee
www.facebook.com/ArcoVara

JamJam pakub aadressil Narva mnt 27 linna parimaid burgereid, wrappe, salateid, sushit ja palju muud. Avatud iga päev!

www.jamjam.ee
www.fb.com/jamjamkiirtoitcatering

Tartu Kaubmajas on linna parim valik moe- ja ilukaupu #tartukaubamaja #moekuulutaja

www.tartukaubamaja.ee
www.fb.com/tartukaubamaja


Berendsen pakub suurimat valikut vahetusvaipu ja logovaipu Eestis. Berendseniga võib kindel olla, et põrandad on puhtad.

www.berendsen.ee

Aura Keskuse ujulas, veepargis, terviseklubis ja saunades saab kogu perega mõnusalt aega veeta, lõõgastuda ja sportida.

www.aurakeskus.ee
www.fb.com/aurakeskus

Kimar transport on Lõuna-Eestis baseeruv ettevõte, mis tegeleb liinivedude, busside hooldus- ja remonditeenuste pakkumise ning varuosade müügiga.

http://www.kimar.ee


KSV Ekspert OÜ asub Lõunakeskuses ja firma põhitegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus, paigaldus ja lisateenused.

www.kliimakaubamaja.ee
www.fb.com/kliimakaubamaja

Ballzy korvpallipood pakub mitmekülgset korvpallivarustust nii meeskondadele, mängijatele kui kohtunikele.

 

www.ballzy.eu
www.fb.com/ballzyeesti

Durex on maailma parim kaitseekspert.

 

 

www.durex.com


Zebra autokool Tartus pakub professionaalset liiklus- ja sõiduõpet kauaaegsete autosõiduõpetajate käe all. Koolis on võimalik omandada AM- (mopeedijuht),  A- ja B- kategooria juhilube.

www.autokoolzebra.eu
www.fb.com/autokoolzebra

AS Rantell on elektritööde ettevõte, mille põhitegevusalasse kuuluvad ka projekteerimine, elektrimõõtmised, käit ja elektrikilpide koostamine.

 

www.rantell.ee

A-pellet on Warmeston OÜ kaubamärk, mis käivitus 2014. aasta talvel koos pelletitehasega Järveres. Põhiliseks tooteartikliks on 6mm premium pellet erineva mahuga pakendites.

www.warmeston.ee


Raadio HIT FM muusikavalikus on 80-90ndate muusika, sekka rokenrolliklassikat ja uusi hitte. Kuula Tallinnas 88,3MHz, Tartus 103,0MHz, Pärnus 96,4MHz

www.hitfm.ee
www.fb.com/raadiohitfm