Täna õhtul: Tartu Ülikool vs Utena Juventus

Meeldetuletuseks kõikidele korvpallisõpradele, et täna õhtul võõrustab Tartu Ülikool Leedu meeskonda Utena Juventus. Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00 ning pilet mängule on 5€ ja sooduspilet 3€.

Juventus mängis eile õhtul Tallinna Kalev/Cramoga ja kaotas kohtumise 73:78. Juventuse särgis kogus Arunas Vasiliauskas 15 punkti, Darius Pakamanis viskas 13 ning Gintautas Matulis ja Karolis Petrukonis 12 punkti.  Juventuse värskeim täiendus – 220 cm pikkune ukrainlane Roman Gumenyuk kogus üheksa punkti ja viis lauapalli. Juventus tuli Eestisse ilma oma ühe põhilise skoorija Zydrunas Urbonaseta, kes koju jalavigastust ravima jäi.

Tartu Ülikool läheb täna mängule 11 mehega. Põhimängijatest jääb vigastuse tõttu eemale Timo Eichfuss. Ülejäänud, kes ka esmaspäeval Triumphi üle võidu tõid, on mängukonditsioonis ja soovivad teha kõik, et juventuslased sel käigul Eestis võiduta jääksid. Ka Marek Doronin, kelle osalemine pärast esmaspäevast õnnetut kukkumist oli väikese kahtluse all, on täna mänguvormis.

Seda, kas Tartu Ülikool teenib oma kolmanda võidu Balti liigas ja läheb sellega põhiturniirtabelit juhtima, näeb juba kohapeal.

Head korvpallielamust!

Tom says:

kas ei ole UTTV suuteline midagi ette võtma et saaks normaalselt mängu live s vaadata see hakkimine ajab hulluks!!!!!!!

utbasket says:

Nüüd sai mängu video üles. Head vaatamist.

tartlane says:

Miks ei ole Juventuse mängu siiani väljas

FÄNN says:

ülekannet ka näeb kuskil??