Täna õhtul alustatakse Tartus poolfinaalidega

Tuletame kõikidele pöidlahoidjatele meelde, et täna õhtul kell 20.00 pannakse pall mängu selle hooaja poolfinaalmängudes ning Tartu Ülikool võtab kodusaalis vastu Piimameister Otto/Rapla meeskonna.

Pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele on 3€. Fänniklubi liikmed saavad fännikaardi ettenäitamisel mängule tasuta, kui nad panevad selga ka selle hooaja fänniklubi ametliku särgi.

Veel ühe uuendusena proovime mängujärgset FanTalki ehk sisuliselt kõikidele huvilistele mõeldud küsimuste-vastuste ringi, kus paarilt Tartu Ülikooli mängijalt ja treenereilt saab pärast mängu lühikese kommentaari ja julgemad saavad ka pärida aru, miks nii või teisiti mäng läks. See kõik hakkab toimuma tribüüni taha selleks otstarbeks tekitatud alal. Hoidke silmad-kõrvad lahti!

Mängu piletiga saab ka õhtul klubisse Tallinn üritusele nimega RING FM 90-d! MR. HAPPYMAN LIVE, kus laval on legendaarne MR. Happyman ja parimate retrolugudega annavad kuuma Marko Kiljak ja Vahur Kollom.

Alates poolfinaalidest teeb mängudest ülekande ka ETV2 ning seetõttu on ka mängu kellaaeg nihutatud tunni võrra hilisemaks.

Suurema ühtsustunde loomiseks võiksid kõik mängule tulijad selga panna valge särgi ehk teeme tribüünid valgeks!

Ootame kõiki mängule!